Соромно дивитися: ТОП самих “роздягнених” зіркових нарядів Кароль, Полякової, Седокової і не тільки

Author name 7 Грудня 2020 в 20:12

Поділитися статтею

Самі "голі" сукні зірок
Самі "голі" сукні зірок

Останнім часом все більше зірок з’являються на сцені та інших заходах в дуже сміливих нарядах, проте далеко не завжди вони виявляються вдалими.

Безсумнівно, артисти повинні привертати увагу публіки і обов’язково її епатувати, адже інакше інтерес аудиторії швидко згасне. Проте, іноді вони настільки перегибають палку, що дивитися на них без сорому неможливо. Героїні нашої сьогоднішньої статті неодноразово були помічені за подібним.

Тіна Кароль

Українська поп-діва, якій вже давним-давно приписують роман з молдавським співаком Даном Баланом, вміє заворожити. На своїх концертах Тіна по кілька разів змінює образи і кожен раз вона розбурхує фантазію не тільки передбачуваного обранця, а й багатьох інших чоловіків.

Тина Кароль
Тіна Кароль

Втім, це зовсім не дивно, враховуючи, що в її гардеробі незліченна кількість суконь з довгими розрізами, глибокими декольте, прозорими вставками та іншим. Один з недавніх викликаючих образів — розкішне біле плаття з відкритим верхом і сміливими вирізами під бюстом. У такому вигляді Кароль вела один з ефірів шоу «Танці з зірками».

Анна Седокова

Анна Седокова
Анна Седокова

Ще одна прихильниця “голих” нарядів, які часом схожі на кілька зшитих разом шматків тканини. Треба сказати, що якщо раніше екс-віагрянка вибирала сукні для світських виходів з акцентом на декольте, то тепер все частіше вона привертає увагу до пружної п’ятої точки. Очевидно, Анна багато працює над своїми пишними формами.

Лоліта Мілявська

Лолита Милявская
Лоліта Мілявська

Виконавиця хіта «Пошлю его на» — жінка без комплексів, що підтверджують її сценічні наряди. Напівпрозорий облягаючий комбінезон, який обтянув досить нестандартну фігуру зірки, публіка забуде ще нескоро, а може навіть і ніколи. Втім, шанувальники вже давно знають, що Лоліта не соромиться практично нічого.

Оля Полякова

Оля Полякова
Оля Полякова

Суперблондинка любить епатаж так сильно, як не любить ніхто інший. Вона дивуж не тільки гарячими знімками, але ще і провокаційними образами для виходів у світ. Один з таких — рожева сукня з екстремальним розрізом не від стегна, а відразу від талії. У ньому стрункі ноги Полякової візуально стають ще довшими.

Анжеліка Варум

Анжелика Варум
Анжеліка Варум

Співачка, яка завершує нашу підбірку, теж любить вигулювати на публіці максимально невидимі сукні. Безсумнівно, дивлячись на неї, у чоловіків перехоплює подих, адже відвести погляд від такого — неможливо.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею