Гена Букін знайшов своє щастя: Зірка “Щасливих разом” Віктор Логінов розповів про життя з молодою дружиною

Author name 8 Грудня 2020 в 13:12

Поділитися статтею

Віктор Логінов
Віктор Логінов

Серіал “Щасливі разом ” став одним з найпопулярніших на ТБ з 2006 по 2012 р Головного героя – безглуздого Гену Букіна зіграв актор Віктор Логінов.

Коли серіал запустили в показ в 2006 році, Віктору Логінову був 31 рік. Зараз акторові 45 і минулої осені він одружився в четвертий раз – його обраниця петербурзька актриса Марія Гуськова молодша за нього на 23 роки.

Уже минуло більше року після красивого романтичного весілля, а Віктор натішитися не може своєму щастю і постійно постить в Інстаграмі фото і відео з весілля, пише любовні зізнання – зовсім як закоханий юнак.

Весілля Віктора Логінова і Марії Гуськової
Весілля Віктора Логінова і Марії Гуськової

Фото актор супроводжував такими словами:

 ""

Нещодавно пара порадувала своїм шанувальників дуже смішним, але змістовним роликом – вони вирішили роздати все непотрібне їм майно і речі тим, кому вони потрібні.

https://www.instagram.com/tv/CIeLw3eKf-w/?utm_source=ig_web_copy_link

Вони пообіцяли створити каталог речей з фото і віддаватимуть тим, хто перший попросить.

Нагадаємо, що Марія Гуськова – 4-а дружина Віктора. Вона дуже красива і перспективна актриса, у неї є особливість – очі різного кольору.

 ""

У актора було три офіційні дружини, є чотири рідні дитини і прийомний син.

Першою дружиною актора стала 30-річна Наташа (йому тоді було 19 років), яка виховувала 8-річного сина від першого чоловіка.

Перша дружина Логінова
Перша дружина Логінова

У них народилася спільна дочка Анна. У той час Віктор працював на шахті. Через 4 років пара розлучилася.

Віктор Логнов зі старшими дітьми
Віктор Логнов зі старшими дітьми

Другою дружиною стала Сніжана Морозова – вони стали жити відразу після розлучення з Наталією, а коли жінка завагітніла – одружилися.

Друга дружина Віктора Логінова Сніжана
Друга дружина Віктора Логінова Сніжана

Сніжана народила сина Дмитра, але спільного життя не вийшло. Вони через рік розлучилися і мама забороняла синові бачитися з батьком.

На кастингу в серіал “Щасливі разом” у 2011 році Віктор познайомився з асистенткою режисера Ольгою. Чоловік довго до неї залицявся, а коли вони стали жити разом, не поспішав вести в ЗАГС. Обидва сини з Ольгою народилися в цивільному шлюбі.

Віктор Логінов, Ольне і сини Олександр і Іван
Віктор Логінов, Ольга і сини Олександр і Іван

Одружилися вони тільки в 2016 році і в шлюбі прожили 3 роки – до 2019. Пара почала будувати спільний дім, як несподівано Віктор подав на розлучення. Дітей він підтримує, але з колишньою дружиною практично не спілкується, причина так і залишилася таємницею.

 

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею