Зовсім зіпсував настрій лисому Кошовому – Юрій Ткач на карантині відростив пишні шевелюру

Author name 10 Грудня 2020 в 13:12

Поділитися статтею

Юрій Ткач і Євген Кошовий
Юрій Ткач і Євген Кошовий

Коміки і ведучі Євген Кошовий та Юрій Ткач – давні друзі. Але тепер, схоже, між ними пробігла (або скоро пробіжить) чорна кішка.

А все тому, що Юрій жорстоко познущався над одним і ще навіть фото показав на весь світ в своєму інстаграме. Як відомо, візитною карткою Кошового є бездоганна лисина. За його приклад і інші відомі артисти увійшли в співтовариство брутальних чоловіків з “блискучою” головою, наприклад, Потап, Влад Яма, Дмитро Гордон, Андрій Хливнюк, Раду Поліктару і ін.

Юрій Ткач теж входив до цієї спільноти, правда, на правах “напівчлена”, так як був в повному обсязі без волосся, а так – напівлисий, спереду так, а ззаду не дуже.

Юрій Ткач
Юрій Ткач

Але вроджена чарівність і почуття гумору дозволяло Юрію входити в цей особливих клуб. А тут ось таке! Він на очі самого лисого Лисого країни Євгена Кошового посмів з’явитися з пишною шевелюрою на голові. Євген від несподіванки навіть не знайшов, що сказати і просто уткнувся в телефон.

Кошлатий Юрій Ткач
Кошлатий Юрій Ткач

Це дійсно, удар нижче пояса. Юрій і сам це відчув і підписав фото так:

 ""

Ну що ж, доведеться тепер провину загладжувати, збривати або висмикувати так невчасно вилазила волосся.

Як ви зрозуміли, це жарт – на голові у Юрія справжнісінька кавказька папаха – шапка з шерсті баранців. Для якої мети Юрій її надів – не сказано, можливо ми ще побачимо його в такому образі в одному з гумористичних номерів.

***

Юрію Ткачу зараз 35 років, він одружений на гарній блондинці Вікторії і має маленьку доньку Єлизавету.

Сім'я Юрія Ткача
Сім’я Юрія Ткача

Мало хто знає, але у Юрія вже є дві вищі освіти – інженера-механіка, отриману в Національній металургійній академії України та економічне – в Університеті економіки та права. Але чоловік не збирається зупинятися і мріє отримати також вищу акторську освіту. Хоча як артист він уже відбувся і з 2014 року знімається в кіно і серіалах.

У шкільні та студентські роки він займався карате, танцями, але найбільше йому подобався КВН. Зараз Юрій успішний шоумен, бере участь в концертах студії Квартал 95, веде різні заходи, не відмовляється і бути тамадою на весіллях.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею