Ліза Галкіна в розкішній сукні вразила Мережу ангельським виглядом: «Маленька принцеса»

Author name 10 Грудня 2020 в 16:12

Поділитися статтею

Ліза Галкіна
Ліза Галкіна

Нове фото дочки Алли Пугачової і Максима Галкіна захопило Мережу.

Навколо сім’ї Алли Пугачової і Максима Галкіна завжди ходило багато чуток. Багато хто не вірив, що шлюб молодого Галкіна і старшої на 27 років Примадонни триватиме довго. Однак пара в 2011 році офіційно оформила шлюб, в 2013 році за допомогою сурогатного материнства у них народилися діти, а в 2017 Максим Галкін і Пугачова повінчалися.

Міксіму Галкін і Аллі Пугачовій вдалося створити міцну сім'ю
Міксіму Галкін і Аллі Пугачовій вдалося створити міцну сім’ю

7-річні двійнята Ліза і Гаррі ростуть надзвичайно талановитими і харизматичними дітьми. Малюки з ранніх років вивчають іноземні мови, навчаються танцям, музиці і акторської майстерності. Крім того, в своєму юному віці вже є справжніми зірками Інтернету. Максим Галкін і Алла Пугачова регулярно публікують фото і відео за участю своїх спадкоємців. Судячи з коментарів, які пишуть фоловерів, публіка в захваті від маленьких «пугачат».

Ліза і Гаррі Галкін - зірки Інтернету
Ліза і Гаррі Галкін – зірки Інтернету

Шанувальники можуть стежити за життям Лізи і Гаррі не тільки на офіційних сторінках їх зоряний батьків. У Інстаграмі є десятки фан-акаунтів присвячених двойняшкам. Так, деякий час назад на одній з таких фан-сторінок з’явилося архівне фото Лізи Галкіної. Молодша дочка Примадонни позувала в білосніжній блискучій сукні.

https://www.instagram.com/p/CIbkdsgHgMm/

Шанувальники зіркової сім’ї написали багато захоплених коментарів під знімком. «Маленька принцеса», «Маленька красуня!», «Красиве плаття і дуже йде Лізонька», «Дуже красива дівчинка!», «Шикарна дівчинка!», – відреагували на знімок користувачі Мережі.

Нагадаємо, що в цьому році Ліза і Гаррі Галкін пішли в перший клас. Двійнята вчаться в одній з найпрестижніших і дорогих гімназій Москви. Річний тариф на одну дитину становить 1,6 млн рублів. Уже в першому класі Гаррі і Ліза відвідують по 5 уроків в день з 8 ранку до 14.20. Після цього з 14:20 до 18:00 вони відвідувати розвиваючі гуртки різних напрямів – іноземні мови, музика, мистецтво, спорт, поглиблене вивчення предметів, театральна студія, які знаходяться в цій же гімназії.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею