Пересіла з Мазди на тролейбус: ведуча 1+1 Лідія Таран тепер їздить на громадському транспорті

Author name 15 Грудня 2020 в 18:12

Поділитися статтею

Лідія Таран
Лідія Таран

Все коли-небудь трапляється і навіть ВІП-персон іноді доводиться спускатися в метро. Або їхати на роботу в тролейбусі, як наприклад, зоряної провідною каналу 1+1.

Автомобіль у великих містах, так і не дуже великих, не тільки засіб пересування, але і елемент престижу. Чим крутіше авто, тим статусніше його власник.

Але є один фактор, який нівелює всю статусність і крутизну машини – звичайні міські пробки. У них застряють все – і звичайні старенькі Лади, і Мерседеси останнього покоління. І щоб не запізнитися на роботу, доводиться власникам паркувати своїх залізних коней де попало і добиратися на громадському транспорті. А якщо ще й така ожеледиця, як в останні дні в Києві!

Київ входить в 15 міст світу з найбільшим великими пробками
Київ входить в 15 міст світу з найбільшим великими пробками

Ось і ведуча Лідія Таран вирішила не випробовувати долю, залишити комфортне авто біля будинку, а дістатися на ранковий ефір на тролейбусі, щоб не витрачати час в пробках і не псувати собі нерви переживаннями. У своїх Instagram-stories знаменитість показала, як це було.

Лідія Таран в тролейбусі
Лідія Таран в тролейбусі

Вона була здивована, що тролейбус їде напівпорожній, а поруч кілька смуг димлячих автомобілів, що намертво застрягли в довгій пробці.

Ведуча їхала стоячи і зробила кілька селфі. Видно, що транспорт дійсно напівпорожній, швидше за все, водій чітко дотримується рекомендацій київської влади в період карантину.

Лідія Таран
Лідія Таран

Судячи з усього, Лідія задоволена експериментом, так як міський транспорт в основному рухається без затримок.

Шанувальники також звернули увагу на стильний зимовий образ ведучої – курточка-пушок пісочного кольору і в’язана теракотова шапочка. Обов’язкова захисна маска на обличчі, надіта за всіма правилами.

Це в своїй машині можна було сидіти і без маски:

Лідія Таран в своєму авто
Лідія Таран в своєму авто

Там, звичайно, комфортніше і вільніше, зате пробки. Дуже цікаво, хто-то з пасажирів впізнав відому ведучу? Або простим людям навіть в голову прийти не може, що поруч з ними їде людина, яку через деякий час вони побачать на екрані телевізора в прямому ефірі?

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею