Кухар після закінчення “Танців з зірками” кинулася в обійми чоловіка: сподівається, що все буде як раніше

Author name 15 Грудня 2020 в 21:12

Поділитися статтею

Катерина Кухар
Катерина Кухар

Прима-балерина Національного театру опери та балету Катерина Кухар поділилася своїми думками з приводу минаючого року.

Широкій публіці героїня нашої сьогоднішньої статті знайома завдяки суддівству в самому танцювальному проекті країни “Танці з зірками”. Вона заробила собі статус суворої судді, яка не боїться висловлювати свою думку і твердо стояти на своєму, навіть якщо з тим або іншим учасником вона знаходиться у дружніх відносинах.

Мистецтво Катерина полюбила ще в дитинстві, тоді ж її і записали на заняття балетом. Кухар не тільки володіє ідеальними параметрами для танців, також просунутися на вершину слави їй допомогла старанна робота і працьовитість.

Кухар и Стоянов
Кухар і Стоянов

Уже на першому курсі навчання Кухар зіграла в постановці “Лускунчик”, а після закінчення Київського хореографічного училища вона отримала відразу три запрошення на роботу — в мадридський, японський і український оперні театри. Свій вибір героїня статті зупинила на Національній опері імені Шевченка.

Крім “Танців з зірками”, Катерина знімається і в інших телевізійних проектах. Вона вже побувала в розважальних шоу “Хто зверху?” На Новому каналі та в “Маскараді” на 1+1. Також балерина активно веде свій блог в Instagram, де регулярно ділиться з шанувальниками новими фото і відео.

Екатерина Кухар
Катерина Кухар

На цей раз вона опублікувала спільний знімок з чоловіком Олександром Стояновим, на якому вони зображені під час зимової прогулянки. Подружжя дивиться в камеру з легкими посмішками на обличчі, ніжно притиснувшись один до одного.

У підписі до фотографії танцівниця поділилася спогадами про грудень минулого року:

“Він був наповнений гастролями, перельотами, виставами, загубленим багажем, дорогими серцю зустрічами, новорічними виступами і найтеплішими спогадами. Цього року останній місяць року не менше насичений, але зовсім інший… Я всіма фібрами душі відчуваю, що усі в очікуванні немислимого чуда, яке чекає на нас після бою курантів… Ніби ми всі опам’ятаємося від страшного сну і все буде як раніше…”, — пише Катерина.

Вона просить підписників тримати хвіст пістолетом, незважаючи на важку ситуацію в світі, і думати тільки про хороше.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею