Пам’ятайте Ксюшу Шаталіну з “Моєї прекрасної няні”? Вона виросла, стала писаною красунею і збирається заміж

Складно повірити, що маленькій і не по роках розумній Ксюші вже виповнилося 26 - актриса Ірина Андрєєва закінчила не тільки школу, а й інститут.

Найуспішніша в акторській кар’єрі дівчини роль дісталася їй всього в дев’ять років і зробила за кілька сезонів знаменитої на всю країну. Як далі склалася доля дівчинки, чому не видно нових фільмів з нею і все у неї добре?

Ксюша Шаталіна в серіалі
Ксюша Шаталіна в серіалі

Зараз Ірині 26 років – вона живе в Європі і свій досвід в серіалі згадує з посмішкою, але без ностальгії – не знімається і не виступає на сцені вона вже давно. Адже після першого досвіду, як раз в “Моїй прекрасній няні”, продовжувати не сильно хотілося. Справа зовсім не в серіалі, а в тому, що життя на екрані кардинально відрізнялася від реальної – і якщо там вся знімальна команда маленьку Ксюшу любила і балувала, то в школі однолітки раз у раз знущалися, дражнили, заздрили.

Ірина Андрєєва в підлітковому віці
Ірина Андрєєва в підлітковому віці

Самотність і відсутність друзів відштовхнули Андрєєву від творчого шляху. Складне, але таке бажане рішення не продовжувати удосконалювати свій талант далося дівчинці і її батькам нелегко.

Ірина Андрєєва (Ксюша Шаталіна) зараз
Ірина Андрєєва (Ксюша Шаталіна) зараз

Через те, що в рідному місті про “зірочку” знали буквально все, сім’я прийняла рішення переїхати – але в Росії, де на вулицях продовжували просити автографи, Ірі було некомфортно. Вона поїхала до Британії і закінчила столичну школу там, а пізніше надійшла в Королівський коледж.

Ірина Андрєєва (Ксюша Шаталіна) випускниця Королівського коледжу
Ірина Андрєєва (Ксюша Шаталіна) випускниця Королівського коледжу

Зараз дівчина вже захистила диплом за спеціальністю “міжнародні відносини” і збирається працювати за професією – вона любить подорожувати і вчилася відповідально, щоб стати хорошим фахівцем.

Ось Такий стала Ірина Андрєєва (Ксюша Шаталіна) зараз
Ось Такий стала Ірина Андрєєва (Ксюша Шаталіна) зараз

 "Ірина

 "Ірина

 "Ірина

В особистому житті у Ірини теж все складається – вона зустрічається зі спортсменом, місцевою знаменитістю.

Ірина Андрєєва (Ксюша Шаталіна) з нареченим
Ірина Андрєєва (Ксюша Шаталіна) з нареченим

Але у неї все ще є можливість вести спокійну, комфортну життя в тіні без популярності і слави. Про зміну роду діяльності ще в дитинстві вона не шкодує. Головне, що тепер вона відчуває себе на своєму місці.

Схожі статті

Рецепт топової закуски на святковий стіл: груша, запечена з сиром. Вишукано й просто. Гості завжди у відпаді

Рецепт цієї закуски став вже топовим. Запечена груша завжди привертає до себе увагу поціновувачів не тільки смаком, а й показним виглядом. Отже, страва вишукана та святкова.

Він обрав кохання та свободу: як зараз живе комік Євген Сморигін з “Дизель Шоу” разом з дружиною й 3 дітьми

У світі шоу-бізнесу не так часто зустрінеш людину, яка здатна не лише розважати своєю талановитістю, але й вражати людяністю, порядністю та звичайністю.

Так готують в Америці. Салат Голлівудська зірка від Євгена Клопотенка: курка, бекон, томати й ще багато чого

Рецепту цього цікавого салату близько 90 років. Правда чи ні, але є така версія, що саме в Голлівуді вперше його приготували. Звідти й назва. Так, принаймні стверджує зірковий кухар Євген Клопотенко.