Українські зірки, які зробили пластику, але приховують це: Лобода, Лорак, Ротару, Білик, Байрак

Деякі знаменитості спочатку роблять пластичні операції, а потім соромляться про це розповісти. Дивись наш зоряний парад тих, хто лягав на стіл до пластичного хірурга, але запевняє всіх у зворотному.

Світлана Лобода

В одному з недавніх інтерв’ю Ксенії Собчак зізналася, що не робила пластику, але дуже помітні риси обличчя говорять самі за себе. Світлана Лабода регулярно піддуває губи, а також видно, що вона працювала над вилицями і носом.

Ірина Білик

Ірина Білик зробила пластику

49-річна Ірина Білик відноситься до тих знаменитостям, які зробили все. Її губи, підборіддя, розріз очей дуже змінилися з молодих часів не через старість, а через пластики. При цьому зірка заперечує будь-які втручання. Правда, є ще один цікавий факт: в Мережі досить складно знайти нові фото Білик. У кулуарах шепочуться, що вона соромиться себе.

Оксана Байрак

Оксана Байрак зробила пластику

Оксана Байрак – хороший український режисер. У творчих колах її називають королевою мелодрамми. Але є одне “але “, Оксана регулярно збільшує губи, їй здається, що їх необхідно зробити ще більше. Це абсолютно даремно.

Ані Лорак

Ані Лорак зробила пластику

Ані Лорак втручається в свою зовнішність з великою обережністю. Подейкують, що вона збільшувала груди, виправляла ніс, контур губ і видаляла грудки Біша. Сама Лорак заперечує будь-які втручання з боку хірурга.

Софія Ротару

Софія Ротару зробила пластику

Софія Ротару – жінка поважного віку. На даний момент їй 72 роки, але виглядає вона чудово. Кажуть, що співачка робила пластику вік і носогубних зморшок в Росії, подалі від батьківщини, щоб приховати пластику.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: За л ьза і шкоду манної каші: скільки можна їсти, щоб не погладшати

Нагадаємо, онкохвора Алла Мазур зробила заяву: Я змушена повернутися до теми моєї хвороби.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина .

Популярне

Схожі статті

Навіть кондитери питали цей мій ходовий рецепт: солона карамель для тортів та десертів. Зовсім не гірчить

Солона карамель — це вишуканий інгредієнт, який здатен трансформувати будь-який десерт у справжній шедевр. Приготування потребує уваги, але водночас - немає нічого складного.

“До сліз”: Марічка Падалко розчулила кадрами з сімейного архіву, на яких її чоловік Єгор Соболєв і 3 дітей

Марічка Падалко поділились з аудиторією зворушливим відео, на якому батько-захисник проводить час зі своїми трьома дітьми, тим самим привітавши коханого зі святом Дня батька.

Людмила Барбір заявила, що у неї похитнулося здоров’я після конфузу в ефірі “Сніданку з 1+1”: “Тиск, серце”

Відома українська ведуча Людмила Барбір взимку цьогоріч потрапила у неприємну ситуацію. Знаменитість зізналась, як це вплинуло на її стан і здоров'я.