Подруга Кіркорова Анастасія Стоцька показала обличчя крупним планом: навіть вік – не перешкода

Author name 17 Грудня 2020 в 11:12

Поділитися статтею

Анастасія Стоцька показала дітей
Анастасія Стоцька показала дітей

Киянка Анастасія Стоцька яка вже довгий час живе в Росії. Зараз вона показала нове свіже фото, за яким так і не скажеш, що їй 38 років.

Виглядає Анастасія на цьому фото на всі 18 років. Шанувальники губляться – це пластика або дійсно Анастасія виглядає в свої роки так добре?

Звичайно, якщо це мова йде про зірку загальнодержавного рівня, то, швидше за все вона користувалася уколами краси для того, щоб зберегти свою молодість.

Як би там не було, по Анастасії зовсім не видно, що вона робила пластику або якось підтягувала своє обличчя

Тобто, якщо хірургічне втручання і було, то воно було дуже якісним і правильним.

В описі до нового фото Анастасія торкнулася теми подарунків на Новий рік.

“Люблю Новий рік за можливість дарувати подарунки! Не тільки близьким, а й собі.

Волію, щоб вони були не тільки естетично красиві, але і корисні! А ще подобається, коли їх створення таїть в собі глибоку історію, ручна праця і унікальність “, – написала екс-підопічна Філіпа Кіркорова.

З Кіркоровим у Стоцької пов’язана своя історія. В якийсь час їй приписували роман з ним. Ходили чутки, що навіть через цю рудої бестії король естради пішов від Примадонни. Нібито, Філіп змінив Аллі з Анастасією, а Пугачова не стала терпіти. Але підтвердження цим чуткам немає до сих пір.

Варто зазначити, що до хірургічного втручання вдаються досить багато акторів і актрис, які розуміють, що процес старіння неминучий. Наприклад, Алла Пугачова в свій 71 рік виглядає просто чудово. Її підтягнута шкіра обличчя свідчать про те, що Алла Борисівна пережила не одну пластику.

Грішать з походами до хірурга не тільки жінки, а й чоловіки. Так, підтяжку в свої майже 45 років вже робив Микола Басков, а також Філіп Кіркоров, Олег Газманов і інші співаки і співачки, про які Ви точно знаєте.

Незмінним залишається одне – погляд Анастасії Стоцької

Руда красуня виглядає також, як і 10 років тому, коли вона тільки починала свою кар’єру разом з королем російської естради Філіпом Бедросовичем Кіркоровим.

https://www.instagram.com/p/CIQ0o2wANkt/

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею