Лисий хореограф Влад Яма в честь свята показав своїх батьків: “телепортувати і привітав “

Author name 19 Грудня 2020 в 16:12

Поділитися статтею

Влад Яма поділився рідкісним фото з батьками
Влад Яма поділився рідкісним фото з батьками

Владислав Яма останнім часом часто показує в Інстаграм своїх батьків.

Микола Петрович і Любов Миколаївна Яма живуть в рідному місті Владислава – Запоріжжя. Туди ж артист намагається приїжджати хоча б раз кілька місяців. Напередодні Нового року, а скоріше в День Святого Миколая лисий хореограф вирішив зробити сюрприз своїй мамі і татові, і приїхав до Запоріжжя.

Судячи з підпису до нового фото, він не сповістив батьків про свій приїзд на малу батьківщину

https://www.instagram.com/p/CI-sMkAl1NC/

На фото зображені Любов Миколаївна, яка пофарбувала волосся в чорний з моменту минулого приїзду сина. А Микола Петрович надів окуляри.

“Святий Миколай попросив Владислава Миколайовича передати подарунок! Телепортнулся і зробив! “, – написав хореограф і суддя шоу “Танці з зірками ” Владислав Яма в своєму Інстаграм.

Поки невідомо один чи Яма приїхав до батьків, або взяв з собою дружину Ліліану і сина Леона

Влад Яма показав своїх батьків
Влад Яма показав своїх батьків

Шанувальники в коментарях відповіли, що Влад Яма схожий дуже на свого тата, а ось від мами практично немає спільних рис. Але раніше в одному з інтерв’ю Яма поділився, що по життю йому передалися такі риси характеру як стійкість до конфліктів і розсудливість в складних життєвих ситуаціях саме від мами. Папа ж по життю більш моральний і серйозний.

Нагадаємо, що недавно п’ятирічний Леон Яма відсвяткував свій перший серйозний ювілей. Незважаючи на карантин, гуляли в одному з ресторанів столиці. Відомо, що на святкуванні були і дочки відомого телеведучого Анатолія Анатоліча.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею