Співачка Оля Полякова відморозила собі ніс, руки і ще дещо на концерті і розповіла, як важко артистам

Author name 20 Грудня 2020 в 14:12

Поділитися статтею

Оля Полякова
Оля Полякова

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят з Олею Поляковою трапився казус – прямо на зйомках концерту “Новий рік з Україною” на Софіївській площі в Києві.

Цією історією Оля поділилася в своєму Сторіс з Інстаграмі. Спочатку вона, сидячи в автомобілі, без макіяжу і зачіски, радісно і довго розповідала, яке цікавий захід її чекає попереду – зйомки новорічного концерту для телеканалу Україна. Вона буде провідною на Софіївській площі, а Володимир Остапчук – в студії. А ще за всю святкову ніч Оля заспіває цілих 5 пісень, чому вона дуже рада.

Оля Полякова до зйомок новорічного концерту
Оля Полякова до зйомок новорічного концерту

Потім Оля показала, як їй зробили сліпучий мейк-ап і він перетворилася на справжню красуню.

Такою стала Оля Полякова після чаклунства візажиста
Такою стала Оля Полякова після чаклунства візажиста

Співачка щаслива, що їй за вечір доведеться кілька разів переодягатися – бути і Снігуронькою, і Сніжинкою, і Сніговою Королевою, виступати в інших образах.

Два з образів Олі Полякової
Два з образів Олі Полякової

І ось зйомки закінчені. На годиннику майже 7 годині ранку. Ось так виглядала шикарна співачка Оля Полякова по дорозі додому.

Оля Полякова після зйомок концерту
Оля Полякова після зйомок концерту

Вона скаржиться, що дуже втомилася, замерзла як собака, від холоду болить ніс, руки червоні, і взагалі, все дуже замерзло, так як довелося співати і танцювати, як вона пожартувала, в “трусах зі стразами”. Ось слова Олі

Ребятушки, всім привіт, 6:57, а я тільки закінчила зйомку. Відморозила ніс, відморозила руки – всі червоні. Дуже замерзла і страшенно втомилася. Спочатку я співала в цьому святковому концерті, а потім ще й вела його. Кажуть, що у артистів легкий хліб покрутити дві години ж*опою в стразах … Ага

І дуже щиро порадила не заздрити артистам, тому що ніхто не знає, яка це важка праця.

 

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею