Елегантний Олег Винник весь в чорному порадував прихильниць новою фотосесією – на Таюне зовсім немає часу

Найзагадковіший артист України Олег Винник поділився уривком з його нової фотосесії - як завжди, він неймовірно красивий і привабливий. І завжди один!

Зараз Олег, як і всі артисти, активно готується до зустрічі Нового року, бере участь в концертах і зйомках святкових програм. І в різних фотосесіях, адже численні шанувальниці чекають не дочекаються нових фото свого кумира.

Уривками однієї з таких фотосесій співак поділився в своєму Сторіс і Інстаграме. Ось скріни з відео:

Фотосессия Олега Винника
Фотосесія Олега Винника
Фотосессия Олега Винника - так это выглядит со стороны
Фотосесія Олега Винника – так це виглядає з боку
Обсуждение рабочих моментов
Обговорення робочих моментів
Олег запропонував зробити перерву і випити чаю
Олег запропонував зробити перерву і випити чаю

Зробити хороші професійні фотографії – робота складна і тривала. Для фотосесії артист вибрав класичний чорний костюм, чорну сорочку з білими гудзиками, в кишені – біла хустка. Волосся зібране в хвостик, на лівій руці – чорні годинник, на правій – кілька браслетів чорного і сріблястого кольору.

Зараз Олег також готується до початку роботи з учасниками пісенного телешоу “Голос-11”, показ якого розпочнеться після свят на каналі 1+1. “Сліпі” прослуховування вже закінчені, команди у чотирьох тренерів – Олега Винника, Діми Монатика, Тіни Кароль і Наді Дорофєєвої, набрані.

Тренерський склад Голоси-11
Тренерський склад Голосу-11

Поки глядачі будуть дивитися показ вибору наосліп, тренери з початківцями-співаками будуть посилено готуватися до прямих ефірів – підбирати репертуар, готувати номери.

Олег Винник в суддівському кріслі Голоси-11
Олег Винник в суддівському кріслі Голосу-11

Для Олега, як і для Наді Дорофєєвої, це перший досвід участі в журі, і вони постараються показати максимальний результат, привнести щось нове і, звичайно, вибороти перемогу у досвідчених Кароль і Монатика.

Схожі статті

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.

Tayanna пригадала тата свого сина, який покинув родину заради Ані Лорак: “У нас тато як підлітний птах”

Співачки Tayanna й Ані Лорак мали одного чоловіка на двох. Перша навіть спромоглася народити Єгору Глєбу сина. Чи спілкується нащадок зі своїм біологічним батьком?