Джамала в пом’ятому плаття позувала біля ялинки: показала свої величезні подарунки

Author name 25 Грудня 2020 в 10:12

Поділитися статтею

Джамала привітала всіх з Різдвом
Джамала привітала всіх з Різдвом

Українська співачка Джамала привітала своїх шанувальників в Інстаграм з Католицьким Різдвом.

Це свято в Україні почали відзначати порівняно недавно – на державному рівні його ввели 25 грудня. З тих пір всі, хто відносить себе до католицької або греко католицької релігії, в цей день відзначаю празндік Різдва.

Кримсько-татарська співачка Джамала не забула привітати своїх фанатів, і виклала теплий знімок на тлі ялинки, де вона позує в пом’ятому плаття ніжно-рожевого знизу і темно-малинового зверху кольору.

Також на дівчині надіті рукавички під колір цієї сукні. Очевидно, що знімок був зроблений десь в студії, адже там видно напис “Вихід ” на дверях.

В описі Джамала привітала всіх з Різдвом англійською мовою.

View this post on Instagram

A post shared by Jamala (@jamalajaaa)

Нагадаємо, Джамала любить демонструвати не тільки свій талант, а й почуття смаку. Краще тому підтвердження – її численні знімки в Інстаграм. На одному з останніх українська кримськотатарська співачка приміряла образ затишний і стильний – те, що треба для зимових днів.

 

Головною родзинкою лука стала картата сорочка-оверсайз, яка вже багато років є модною і незамінною річчю в гардеробі кожної модниці і цінительки сучасного стилю.

Варто нагадати, що Джамала на сцені вже дуже давно, але широку популярність як артистка вона знайшла в 2016 році, коли принесла Україні перемогу на найпрестижнішому вокальному конкурсі Європи – Євробачення. З тих пір вона стала дійсно впізнаваною і дуже популярною артисткою в країні.

Зараз вона тимчасово стала виступати менше – виховує свого первістка. Але повністю від публіки не відвертається – веде свій Інстаграм-блог.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею