Шикарний Павло Зібров на тлі сяючої ялинки всіх привітав зі святами

63-річний Павло Зібров - активний користувачів соцмереж та традиційно вітає українців з усіма святами.

На своїй сторінці в Інстаграм Павло Зібров публікував своє фото на тлі розкішної новорічної ялинки, яке супроводжував привітаннями до всіх католиків і протестантів з Різдвом Христовим за західним обрядом.

Павло Зібров
Павло Зібров

Вітання він супроводив такими словами:

 "Пост "

Павло одягнений по-домашньому: темний велюровий спортивний костюм, футболка з його портретом, як завжди, ідеально укладене волосся і бездоганні “фірмові зібровскі” вуса. а задньому тлі – сяюча ялинка в їхньому з дружиною Мариною будинку.

Напередодні дня святого Миколая Павло показав фото, як виглядає їх ялинка 2021 та різдвяний вінок.

Новорічна ялинка в будинку Зібрових
Новорічна ялинка в будинку Зібрових

За його словами, декором будинку традиційно займалася його дружина Марина, вона не любить доручати цю важливу і приємна справа стороннім. Павло вважає, що у неї виходить не гірше, ніж у професійних дизайнерів.

Різдвяний вінок в будинку Зібрових
Різдвяний вінок в будинку Зібрових

Павло і Марина Зіброви вже 26 років разом, вони довго і складно йшли до свого щастя. Вони зустрілися, коли обом уже було трохи за тридцять. У кожного за плечима було розлучення, обидва виховували дітей від перших шлюбів.

Павло пішов від першої дружини Тетяни, коли викрив її в зраді, а Марина пішла від гулящого чоловіка. Вони зустрілися на корпоративі в податковій службі, де працювала Марина, а Павла запросили виступати.

Павло і Марина Зіброви
Павло і Марина Зіброви

Скоро вони зійшлися і стали жити разом, з ними 12-річний син Марини Саша. Спочатку він був проти нової маминої любові, але незабаром вони з Павлом стали кращими друзями. Пара одружилася лише через рік – на 35-річчя Марини, потім повінчалися. А через два роки у них з’явилася дочка Діана, яка тепер вже закінчила університет і стала відомою моделлю (подробиці по посиланню).

Схожі статті

І торта не треба! Шоколадний пиріг на воді та без яєць: ділюсь перевіреним пісним рецептом за лічені хвилини

Попри свій досить бюджетний склад, пиріг виходить смачним і ніжним, тому вартий уваги. Готується ця випічка неймовірно просто. Спробуйте, вам обов'язково сподобається!

Визнані за життя, та чи вшановані після? Де та як поховані відомі українці: Писанка, Ступка, Чапкіс та інші

За останні роки Україна втратила багато видатних артистів і культурних діячів, які відігравали значну роль у формуванні культурної спадщини країни. Вони стали справжніми символами свого часу.

Рецепт топової закуски на святковий стіл: груша, запечена з сиром. Вишукано й просто. Гості завжди у відпаді

Рецепт цієї закуски став вже топовим. Запечена груша завжди привертає до себе увагу поціновувачів не тільки смаком, а й показним виглядом. Отже, страва вишукана та святкова.