Ані Лорак показала рідкісний знімок зі старшими братами: “Одна сім’я”

Author name 28 Грудня 2020 в 19:12

Поділитися статтею

Ані Лорак
Ані Лорак

Співачка Ані Лорак здивувала Мережа несподіваним архівних знімком. Артистка опублікувала дитяче фото.

42-річна українська співачка Ані Лорак, яка довгий час живе і працює в Росії, поділилася в своєму Інстаграм-блозі рідкісним сімейним кадром. Зірка опублікувала кадр, на якому їй всього чотири роки. Маленька Кароліна в синьому костюмі з комірцем позувала під новорічною ялинкою разом зі старшими братами – Сергієм і Ігорем.

“Новий рік мого дитинства! Мої братики завжди були захистом. Одна банда, одна сім’я! ” – підписала публікацію Ані Лорак.

Користувачі Мережі оцінили приватне сімейне фото Ані Лорак та відзначили, що вона дуже схожа на братів. «Яке тепле і душевне фото», «Так схожі один на одного», «Яке прекрасне і тепле фото», «Яка гарненька)) дитячі фото найпрекрасніші», «Ви маленька така лапочка була Зараз же Діва», – прокоментували підписники.

Нагадаємо, що старший брат Ані Лорак (який стоїть на фото) Сергій Линьков загинув в Афганістані в 1987 році, коли Кароліні було 9 років. Мама Кароліни після розлучення одна виховувала дітей. Грошей не вистачало, жінці довелося віддати дочку і середнього сина в інтернат. На той момент в їхній родині був ще одна дитина – Андрій, який молодший за Ані Лорак на 7 років. У 11 років Кароліна повернулася додому – їм дали квартиру як сім’ї загиблого героя.

 "Ані Ані Лорак з братами Андрієм та Ігорем

Зараз Ані Лорак підтримує зв’язок і своєю мамою і з братами. Молодший брат Лорак Андрій в даний час займається будівельним бізнесом. Середній брат зірки, Ігор, який на фото сидить поруч з маленькою Кароліною, працює журналістом.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею