Самотня Христина Асмус сумно привітала з Новим роком, в той час її колишній Харламов веселився до упаду

Author name 1 Січня 2021 в 13:01

Поділитися статтею

Крістіна Асмус
Крістіна Асмус

Актриса Христина Асмус провела не дуже вдалий для неї 2020 рік, але якось сумно і на самоті.

Христину Асмус ми вперше дізналися в ролі правильної і наївною Вари Чорноус в комедійному серіалі “Інтерни”.

Симпатична дівчина з величезними синіми очима дуже сподобалася глядачам і за її творчістю стали стежити мільйони шанувальників. Великого галасу наробив її роман з одруженим тоді Гаріком Харламовим, якого Христина, по суті, повела з родини від Юлії Лещенко.

Але пара прожила разом усього 6 років, не врятувала шлюб навіть дочка Анастасія. Христина сама подала на розлучення – про можливі причини ви можете прочитати за посиланням.

Христина Асмус вже не блондинка
Христина Асмус вже не блондинка

Зараз Христина з донькою живе у величезному будинку вартістю більше 100 мільйонів рублів, який Гарік переписав на свою дочку.

У Христини багато роботи – вона знімається одночасно в декількох картинах і шоу. У 2020 році скандальними прем’єрами стали художні фільми “Текст” і “Китобій”, де актриса зіграла провокаційні ролі. Не менш скандальною повинна бути і стрічка “Булка”, яка вийде на екрани в січні.

Новорічна Христина Асмус
Новорічна Христина Асмус

А ось в особистому житті у Асмус затишшя – вона ні з ким не зустрічається. На відміну від Гарика, якому вже приписали кілька гучних романів. Новий рік Христина зустріла в домашній обстановці, а Харламов в той час шумно розважався з колективом Камеді клабу.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею