Павло Прилучний і Любов Аксьонова: в Новий рік з новим романом, і неважливо, що вона заміжня

Author name 5 Січня 2021 в 11:01

Поділитися статтею

Павло Прилучний і Любов Аксьонова
Павло Прилучний і Любов Аксьонова

Зірка найпопулярніших російських серіалів останніх років, молода актриса Любов Аксенова поділилася фото, яке викликало шквал емоцій у шанувальників.

Любов Аксьонова, що стала знаменитою завдяки численним ролям в популярних молодіжних і кримінальних серіалах, в своєму Інстаграмі опублікувала фото. на якому вона в обнімочку зі скандальним колегою Павлом Прилучний.

Нове фото Аксьонової і Прилучний
Нове фото Аксьонової і Прилучного

Шанувальники цієї пари відразу ж розділилися на два табори – одні обурені, як це вони собі дозволяють такі фото постити, інші раді знову бачити їх разом. А передісторія така.

Любов і Павло разом знімалися в декількох серіалах – в 2010 в “Закритій школі”, в 2016 році в “Колишніх” і “Мажор”. У 2010 році також партнером на майданчику була Агата Муцієнеце, з якою Прилучний грав закохану пару. Але в реальному житті він став упадати за двома дівчатами відразу – і Агатою, і Любов’ю.

Любов Аксьонова
Любов Аксьонова

Врешті-решт він вибрав Агату і одружився на ній в 2011 році. Любов не раз потім дякувала йому за такий прикрий тоді крок, а після скандального розлучення з Муцієнеце в 2020 році привселюдно заявила, що вона могла тепер страждати як Агата, але доля вберегла її.

Сама Любов вийшла заміж в 2013 році і до цих пір щаслива в шлюбі, в цьому році вони з чоловіком Павлом оновили свої клятви на Гоа.

Любов Аксьонова з чоловіком на Гоа
Любов Аксьонова з чоловіком на Гоа

А привід був, так як після оформлення розлучення Прилучний знову став приставати до Аксьонової, що викликало лавину пліток, аж до того, що вони живуть разом, а Павло своїм двом дітям – Тимофію і Мії представив Любу як їх майбутню маму.

Чутки підігріли і численні сцени близькості, які акторам довелося грати в нових фільмах.

Любовні сцени між Прилучний і Аксьонової
Любовні сцени між Прилучний і Аксьонової

Нове фото акторів тому і викликала хвилювання шанувальників. І все відзначили, що в Прилучний явно є проблеми з алкоголем – виглядає він вкрай поганенько.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею