Колишній чоловік Ані Лорак прилетів до доньки і влаштував їй романтичну вечерю: росте турецька красуня

Author name 6 Січня 2021 в 09:01

Поділитися статтею

Ані Лорак
Ані Лорак

Колишній чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу вперше за кілька місяців побачився з донькою і влаштував їй ідеальні сімейні вихідні.

У шлюбі тривалістю в 10 років у співачки і турецького бізнесмена народилася дочка Софія. Після розлучення дівчинка живе зі знаменитою мамою, хоча тато може бачитися з нею в будь-який час, оскільки екс-подружжя домовилося разом дбати про спадкоємицб — зірка цьому не перешкоджає.

Довгий час Мурат не міг побачитися з дитиною через закриті кордони, але як тільки така можливість з’явилася, він їй скористався. Так, днями чоловік прилетів до Москви, щоб весело провести час з донькою.

Лорак с бывшим мужем и дочкой
Лорак з колишнім чоловіком і донькою

Спочатку вони прогулялися по магазинах, потім грали з собакою і дивилися мультики. З культурної програми у сімейства був запланований похід в цирк, де вони насолоджувалися виставою під солодку вату, а після всього цього Налчаджиоглу зводив Софію на “романтичну” вечерю в ресторані.

Скриншот из Instagram Мурата Налчаджиоглу
Скріншот з Instagram Мурата Налчаджиоглу

Всім цим колишній чоловік Ані Лорак ділиться в Інстаграмі. Судячи з опублікованих кадрів, Мурат дуже сумує за спадкоємицею, тому радіє кожній хвилині поруч з нею. Втім, дівчинка теж щаслива приїзду тата, адже вона, як і багато інших дітей, переживає через розставання батьків.

Скриншот из Instagram Мурата Налчаджиоглу
Скріншот з Instagram Мурата Налчаджиоглу

До речі, з новим членом сім’ї співачки Налчаджиоглу вже познайомився — з цуценям на прізвисько Тоша породи мальтіпу. Саме так його назвала Софія.

Скриншот из Instagram Мурата Налчаджиоглу
Скріншот з Instagram Мурата Налчаджиоглу

Нагадаємо, про розлучення Ані Лорак і турецького бізнесмена стало відомо у 2019 році. Офіційно причин розставання виконавиця не називала, хоча папараці неодноразово помічали Мурата в компанії коханки. Більше подробиць з особистого життя артистки дивіться у відео:

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею