Колишній чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу показав нові фото дочки Софії: справжня турецька красуня

Author name 7 Січня 2021 в 10:01

Поділитися статтею

Мурат Налчаджиоглу і Софія
Мурат Налчаджиоглу і Софія

Ані Лорак після розлучення не забороняла батькові бачитися з дочкою, але через пандемію він не міг відвідувати її. Тільки зараз Мурату вдалося прилетіти в Москву.

Після розлучення відомої російської співачки Ані Лорак з її чоловіком-турком в мережі було багато чуток про ймовірні причини – хтось звинувачує його самого, бізнесмена Мурата Налчаджиоглу, а хтось бачить провину в розставанні з боку виконавиці. Проте, в 2019 році пара розійшлася, і спільна дочка Софія залишилася жити разом з мамою. Ані Лорак ніколи не забороняла бачитися близьким, але через пандемію і великих економічних проблем організувати зустріч в минулому році було важко. Тільки зараз батькові вдалося возз’єднатися з дочкою і знову побачитися з дівчинкою після майже року розлуки.

Мурат з дочкою Софією
Мурат з дочкою Софією

За довгоочікувану зустріч Мурату довелося викласти чималеньку суму – довелося спочатку “залетіти” в Стамбул, де живуть інші родичі чоловіка, щоб побачити їх теж і переконатися, що все в порядку. Потім літак нарешті відправився в Москву, де його чекала заздалегідь донька. Софії повідомили про приїзд тата за кілька днів до самої зустрічі, і весь цей час дівчинка з нетерпінням чекала, коли ж нарешті знову побачить його.

Батько і дочка разом проводять час
Батько і дочка разом проводять час

Возз’єднання було емоційним – рідні люди відмінно провели час разом і не хотіли розлучатися. Тато потішив Софію розвагами в торговому центрі, вони багато спілкувалися і бавилися, танцювали і співали разом.

Мурат зводить доньку на вечерю в ресторан, потім вони гралися з новим вихованцем - песиком Тошею
Мурат зводив доньку на вечерю в ресторан, потім вони гралися з новим вихованцем – песиком Тошею

Так можна сказати, що новорічні свята для обох запам’яталися приємними враженнями. Фото і відео зі зустрічі чоловік пізніше виставив в свої соціальні мережі, де поділився радісною новиною про зустріч з дочкою з усіма своїми передплатниками.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею