Екс-дружина Потапа Ірина Горова показала батьків: як виглядають колишні теща і тесть чоловіка Каменських

Хоча Ірина Горова і Потап давно розлучилися, вони зуміли зберегти хороші відносини і разом виховують загального 12-річного сина Андрія.

Потап та Ірина Горова одружилися в 1999 році, а в 2008 у них народився син Андрій. У 2014 році було оформлене розлучення, хоча офіційно вони про розставання повідомили тільки через два роки. Весь цей час в Мережі ходили чутки про роман Потапа і Насті, але таємницю вони відкрили тільки в 2019 році.

Про те, що у Ірини та Потапа залишилася щира дружба говорить те, що жінка прийшла на його весілля з Настею, так ще не сама, а зі своїм новим коханим Євгеном Артюховим. Фото їх ніжностей зняли гості весілля.

Ірина Горова з новим коханим на весіллі Потапа
Ірина Горова з новим коханим на весіллі Потапа

А зараз, в Новорічні канікули Ірина поділилася фото своїх батьків і сина в затишній домашній обстановці.

Ірина Горова з батьком грає в шахи
Ірина Горова з батьком грає в шахи

Ірина – ділова жінка, комерційний директор, співзасновник продюсерського центру Mozgi Entertainment, який зараз активно розкручує Потап.

Батьки 43-річної Ірини зараз вже пенсіонери. Її тато Драган Анатолій Іванович – відомий вчений-біолог, він викладав в Київському Національному Університеті, а потім був запрошений на роботу в США – читав лекції Університеті Джона Хопкінса. За свої наукові праці став лауреатом першої в незалежній Україні премії імені Ярослава Мудрого, а також ряду міжнародних нагород.

Ірина Горова з батьками і сином в вітальні
Ірина Горова з батьками і сином в вітальні

Мама Ірини, Драган Ольга Михайлівна – економіст, на пенсію пішла з посади заступника начальника управління у Комісії з цінних паперів і фондового ринку України.

Син Потапа і Ірини 6 вересня 2020 року зазначив 12-й день народження, він часто бачиться зі своїм батьком, гостює у нього і Насті вдома.

Андрій Потапенко, син Потапа і Ірини Горовий
Андрій Потапенко, син Потапа і Ірини Горовий

 

 

Схожі статті

Беру кефір, 1 яйце і 10 хвилин. Чоловік з’їдає по 10 штук і не гладшає – рецепт пухких смажених пиріжків

Пиріжки за цим рецептом виходять неймовірно смачними і пухкими. Готуються вони без зайвої мороки з тістом на кефірі, а смак виходить приголомшливим.

Торт, від якого мої подруги просто божеволіють. Готується легко і просто: через 5 хвилин його вже не буде

Спробуйте рецепт швидкого торта з заварним кремом, що просто тане в роті. Готується він дуже просто та за лічені хвилини, а результат приголомшливий.

Готую цей десерт знову і знову: ніжний вершковий пудинг з ягодами за 10 хвилин – тримає форму і без желатину

Цей простий домашній десерт без випічки і желатину має смак ресторанної страви. Доступний, зрозумілий і простий рецепт молочного пудингу з ягідним шаром.