Як виглядає унікальний еко-будинок Руслани Лижичко: сонячні батареї, вітрова станція і клумби з рунами

Author name 7 Січня 2021 в 16:01

Поділитися статтею

Будинок Руслани Лижичко
Будинок Руслани Лижичко

Всім цікаво знати, де і як живуть зірки вітчизняного шоу-бізнесу, деякі знаменитості часто показують свої житла, пускають журналістів, інші живуть закрито.

У 2018 році єдиний раз журналісти українських медіа потрапили в будинок Руслани Лижичко, переможниці Євробачення 2004 роки від України.

Руслана Лижичко та її чоловік Олександр Ксенофонтов
Руслана Лижичко та її чоловік Олександр Ксенофонтов

Виявилося, що будинок співачки, розташований в селі Лісники в 15 км від Києва, не тільки красиво і багато оформлений, але і відповідає всім модним стандартам турботи про природу. Екологічно здорові матеріали і відновлювані ресурси були запроектовані ще в процесі будівництва, адже європейський досвід навчив Руслану пам’ятати про навколишнє середовище.

Вид будинку з вулиці
Вид будинку з вулиці

Головні особливості будинку зірки – використання не газових або деревних джерел енергії, а сучасних технологій, заснованих на силі вітру і сонця. Так дах особняка, в якому живе знаменитість, покрита декількома сонячними панелями, які забезпечували будівлю необхідними ресурсами.

Сонячні батареї на даху
Сонячні батареї на даху

На галявинці красується вітровий генератор з електростанцією, а в саду росте безліч квітів і зелені, які очищають повітря, наповнюють його киснем.

Вітрова електростанція у дворі, збоку - дах підземного басейну
Вітрова електростанція у дворі, збоку – дах підземного басейну
Загальний вигляд двору
Загальний вигляд двору
На клумбах викладені руни з живих кущиків самшиту
На клумбах викладені руни з живих кущиків самшиту

Усередині заміський будинок теж витриманий в модерному стилі – кімнати світлі і просторі, великі вікна створюють відчуття свободи. Інтер’єр витриманий в білих відтінках, а деякі локації навіть підтримують управління по типу «розумний дім», тобто можуть регулюватися через пульт за допомогою штучного інтелекту.

Відкрите простанство з кухнею, вітальні, їдальні
Відкритий простір з кухнею, вітальні, їдальні
Робочий кабінет господині
Робочий кабінет господині

Кар’єра в сфері музики штовхнула на будівництво особистої невеликої студії поруч з житловим будинком, повністю звукоізольованій, щоб не заважати під час звукозапису сусідам.

Музична студія повністю звукоізольовані
Музична студія повністю звукоізольовані

Ще у дворі можна знайти естетично оформлений зимовий сад і критий цілорічний басейн. Сама виконавиця також підтримує здоровий спосіб життя – вона не має шкідливих звичок, займається спортом і закликає інших приєднуватися до гармонії зі світом.

Задній двір ділянки
Задній двір ділянки

Агенти з нерухомості оцінюють цей будинок на вулиці Сонячній в 500 тисяч доларів. У 2017 році в будинок вдарила блискавка і господарі довелося оновлювати конструкції, пересаджувати сад.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею