Ані Лорак показала підрослу дочка-красуню: схожі, як дві краплі води

Author name 8 Січня 2021 в 15:01

Поділитися статтею

Ані Лорак
Ані Лорак

Українська співачка Ані Лорак поділилася з фанатами зворушливим знімком зі своєю єдиною дочкою Софією.

У 2019 відома співачка Ані Лорак розлучилася зі своїм чоловіком турецьким бізнесменом Муратом Налчаджиоглу, з яким прожила в шлюбі 10 років. У шлюбі у них народилася дочка Софія, якій зараз 9 років. Після зради батька і розлучення батьків вона поїхала в Росію разом з мамою. Зараз Соня ходить там в школу, займається творчістю і навіть знімається в кліпах своєї мами (У 2020 році у Ані Лорак вийшов кліп “Своєю улюбленою”, в якому дебютувала її дочка Софія).

 "Софія

Ані Лорак хоч і активно веде свій Інстаграм, проте фотографії зі своєю донькою вона показує не часто. Однак сьогодні, 8 січня, Кароліна опублікувала дуже зворушливий знімок разом зі своєю вже дорослою донькою. Мама і дочка позували біля новорічної ялинки та обнімалися. Соня тримала на руках маленького цуценя Тошу, якого раніше Лорак представила, як нового члена сім’ї.

https://www.instagram.com/p/CJyLlQQAiP9/

Фото вийшло дуже домашнім і зворушливим. Користувачі Мережі по достоїнству оцінили новий знімок і відзначили, що Софія стає все більше схожа на свою зоряну маму. «Схожа на маму дуже! Красиве фото! »,« Красиві !!! Мамулечкіна копія! »,« Сонечка вже така доросла! Так на вас схожа »,« Дуже теплі фотознімки. Софія прекрасна і схожа на вас », – коментують підписники.

Варто відзначити, що Софія дійсно з віком все більше стає схожа на свою маму. А ще кілька років тому дівчинка була більше схожа на свого турецького батька.

Дочка Ані Лорак раніше була більше схожа на батька
Дочка Ані Лорак раніше була більше схожа на батька

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею