Вагітна дружина Віктора Павлика показала круглий живіт в купальному костюмі: народжувати ще не скоро

Author name 12 Січня 2021 в 14:01

Поділитися статтею

Катерина Репяхова і Віктор Павлик
Катерина Репяхова і Віктор Павлик

Відразу після Різдва молода дружина Віктора Павлика Катерина Репяхова приголомшила звісткою про свою вагітність.

26-річна Катерина Репяхова опублікувала в своєму Інстаграм-блозі серію фотографій, на яких вона позує разом зі своїм 55-річним чоловіком Віктором Павликом та тримає руку на своєму помітно кругленькому животі.

«Новий етап нашого життя. Це щастя. Це нескінченна любов », – підписала знімки Катерина.

Репяхова повідомила про вагітність
Катерина Репяхова повідомила про вагітність

Так дружина Віктора Павлика повідомила про швидке поповнення в родині і з того часу активно розповідає підписникам про свою вагітність.

Нещодавно Катерина Репяхова в своїх Інстаграм-сторіз вирішила відкрито показати, як зараз виглядає її тіло. Дружина Павлика сфотографувала себе в купальному костюмі, показавши крупним планом кругленький живіт.

Скріншот Інстаграм-сторіз Репяховой
Скріншот Інстаграм-сторіз Репяховой

Варто відзначити, що дівчина не повідомляла на якому терміні вагітності вона зараз знаходиться, але, судячи по формам, можна припустити, що Репяхова знаходиться приблизно на 5-му місяці.

Нагадаємо, зараз Віктор Павлик та Катерина Репяхова відпочивають на гірськолижному курорті в Буковелі. Майбутній батько Павлик займається активним відпочинком, катається на лижах і сноуборді, а ось Катерина береже своє здоров’я і цікаве положення, тому на лижі в цьому році не стає. Замість цього вона відпочиває в готелі, плаває в басейні і продовжує активно вести свій Інстаграм-блог, розповідаючи передплатникам про свою вагітність.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею