Леся Никитюк показала, як зробити свою фігуру стрункою всього за кілька секунд: “Живий фотошоп “

Author name 12 Січня 2021 в 15:01

Поділитися статтею

Леся Никитюк
Леся Никитюк

Популярна телеведуча Леся Никитюк насмішила Мережу своїм способом “схуднення”.

Одна з найпопулярніших і затребуваних телеведучих Леся Никитюк часто радує шанувальників новими фото в Instagram. Там же Леся регулярно демонструє іскрометне почуття гумору, за яке її і полюбили мільйони глядачів.

Так, в новому пості телеведуча показала дуже особисте відео, де позувала в одній нижній білизні. Леся вирішила показати своїм шанувальникам, як можна зменшити свою талію на кілька сантиметрів за пару секунд, причому без фотошопу. А допомогла їй в цьому її подруга, яка ховалася за довгоногою красунею, і яку практично не було видно ззаду. Леся попросила подругу прибрати її зайві сантиметри шляхом натягування шкіри на спину руками.

Леся Никитюк показала, як зменшити талію за кілька секунд
Леся Никитюк показала, як зменшити талію за кілька секунд

https://www.instagram.com/p/CJ8Q-NMBRQQ/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again

Користувачі Мережі не змогли пройти повз веселого відео зірки і написали багато позитивних слів в коментарі. «Леся – вогонь, обожнюю)», «Живий фотошоп», «Можна маленького чоловічка з собою возити, чисто для талії», «Леся, це ж геніально», «Красуня, просто богиня», «Ох, Леся! Яка ти смішна, люблю тебе за це », – відреагували на відео фоловери.

Нагадаємо, вперше про Лесю Никитюк дізналися в 2009 році, коли вона разом зі своєю подругою прийшла на шоу «Розсміши коміка» і виграла максимальний приз 50 000 грн. Проста, але харизматична дівчина дуже сподобалася публіці через що Лесю почали запрошувати в різні гумористичні шоу, а потім довірили вести кілька топових розважальних проектів.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею