Вагітна Настя Каменських ощасливила Потапа — знову приховує живіт за вільним одягом: “Здійснилося”

Author name 13 Січня 2021 в 09:01

Поділитися статтею

Потап і Настя Каменських
Потап і Настя Каменських

Потап і Настя Каменських відгуляли весілля майже два роки тому, але дітьми вони ще не обзавелися. Не виключено, що скоро це зміниться.

Зараз знамените подружжя відпочиває від робочої суєти і вогкого Києва на Мальдівах. Цей курорт зібрав весь бомонд українського шоу-бізнесу. Зараз, крім героїв нашої сьогоднішньої статті, мальдівськими пляжами насолоджуються сім’ї Ольги Фреймут, Олі Полякової, Діми Монатіка, там же Новий рік зустріли Дмитро Комаров та Олександра Кучеренко.

Втім, судячи з публікацій зірок в соціальних мережах, з погодою навіть в такому райському місці щастить не завжди — багато хто скаржиться на постійні дощі і хмарне небо.

Каменских и Потап на Мальдивах
Каменських і Потап на Мальдівах

У Інстаграмі Насті Каменських регулярно з’являються нові фото і відео з відпочинку, як і на сторінці Потапа. Незважаючи на любов NK до відкритих купальників, вона далеко не завжди з’являється в кадрі в купальних нарядах.

Настя Каменских
Настя Каменських

Так, на свіжому спільному знімку пари співачка позує в шовковому костюмі піжамного типу з вільною сорочкою, яка приховує її фігуру. Підпис теж досить інтригуючий — Потап просить шанувальників ніколи не готуватися до поганого:

“Говоріть, ведіть себе і мисліть так, ніби майбутнє вже здійснилося. Будьте вже вдячні за все хороше з майбутнього прямо зараз і тоді воно вас знайде! Оп! А ви вже готові!”, — пише Олексій.

Не виключено, що своїм повідомленням подружжя підніме нову хвилю чуток про вагітність Каменських. Особливо часто про майбутніх дітей пари замислюються коментатори під публікаціями Насті, які шукають будь-який натяк на її зростаючий живіт, причому навіть у випадку з пляжними фото в купальнику. Судячи з усього, на поповнення в їх сім’ї чекає вся Україна.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею