Розкішний особняк Олі Полякової на самому березі Дніпра показали з висоти пташиного польоту: цілий маєток

Author name 13 Січня 2021 в 11:01

Поділитися статтею

Оля Полякова
Оля Полякова

Оля Полякова для своєї сім’ї побудувала чудовий будинок на березі Дніпра: особняк зі зрубу показали з висоти пташиного польоту.

Великий ділянку з будинком і численними прибудовами розташований в селищі Стара в Бориспільському районі Київської області. По суті, це колишня територія військового полігону Нацгвардії, частина якого виділили під елітне котеджне селище. Там великі ділянки, які з одного боку обмежені великим лісом, з іншого – військовим полігоном, а також, є вихід на берег Дніпра, де у власників є пірси і стоянки для катерів.

Ділянка Олі Полякової
Ділянка Олі Полякової

Сторонні потрапити на територію цього селища не можуть – необхідно особисте запрошення когось із власників. Тому папараці скористалися можливостями сучасної техніки і запустили дрон з відеокамерою над маєтком зірки.

На ділянці Полякових стоїть великий будинок-зруб, побудований 5 років тому. У 2020 році, в період карантину, Оля з чоловіком вдосконалили проект – були добудованих двокімнатні апартаменти для гостей, три кімнати для мами Олі, яка тепер живе з ними. Також знаменитість звела окремий будиночок-терасу з панорамними вікнами для відпочинку прямо на березі річки, з виходом на пірс (докладно з фото читайте по посиланню).

Фото маєтку Олі Полякової з висоти
Фото маєтку Олі Полякової з висоти

На ділянці є город, величезна теплиця, мініферма з кізочками, курник і стайня. А ще справжня російська лазня і великий відкритий басейн.

Величезний трьох-поверховий особняк побудований з бруса, цокольний поверх облицьований натуральним каменем. Під будинком – льох площею 100 кв.м, в якому є окреме приміщення для витримки сирів. Їх співачка робить сама з козячого молока.

Будинок Олі Полякової
Будинок Олі Полякової

Ось відео, як виглядає будинок зверху (джерело відео: Страна.ua). А за ним відео екскурсії по своєму маєтку, яку Полякова зробила для Каті Осадчої.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею