Потап перегрівся під сонцем і роздягнувся: змагається з Настею Каменських у кого менше одягу

Author name 14 Січня 2021 в 10:01

Поділитися статтею

Потап і Настя - якою була їхня історія кохання?
Потап і Настя – якою була їхня історія кохання?

Зоряна пара Потап і Настя Каменських уже тиждень відпочивають на одному з Мальдівських островів, а й звідти не перестають радувати шанувальників цікавими публікаціями.

Поки дружина Настя Каменських на своїй сторінці в Інстаграмі хвалиться черговим брендовим купальником, Потап зайнятий більш серйозною справою. І цим дуже насмішив своїх підписчиків.

Чоловік роздягнений сидить на пляжі з білосніжним піском. На задньому плані видно море і пальми на березі. Потап із серйозним виразом обличчя тримає прозору коробочку у вуха і зображує розмову по телефону.

Потап на пляжі
Потап на пляжі

Шоумен на повному серйозі пише:

Спасибі компанії Apple за те, що вибрали мене одним з перших в світі Influencers, для того, що б випробувати суперновий прозорий, ультра тонкий IPhone Invisible наступного покоління !! він дуже зручний і скручується в трубочку при бажанні, відмінний новий динамік, що проектує звук прямо в черепну коробку, взагалі я можу ще багато чого напридумувати з відклеєним екраном телефону 😎😚

Багато підписчиків сприйняли текст за правду, поки не дійшли до закінчення фрази. Чоловіка назвали богом маркетингу – так вміло впарювати людям неіснуючий товар.

Коментарі до посту Потапа
Коментарі до посту Потапа

Буквально за годину публікація набрала кілька десятків тисяч лайків і сотні коментарів.

Потап регулярно і дуже вдало жартує, іноді підсміюється над Настею.

Вже там, на островах під час відпочинку, він почав роботу над новим сольним альбомом. Зробити його він пообіцяв Насті після того, як вона подарувала чоловікові його портрет від художника Саші Чічкана, зроблених з журнальних вирізок і інших зображень.

портрет Потапа
портрет Потапа

В 2021 році артисту виповниться 40 років і він пообіцяв випустити альбом з новими піснями. Так як шанувальники і дружина просять у нього більше романтики, співак уже склав слова першої пісні.

 ""

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею