Як виглядає син Стаса П’єхи: є щось від тата, і дуже схожий на зоряну прабабусю Едіту

Author name 14 Січня 2021 в 16:01

Поділитися статтею

Стас П єха
Стас П єха

40-річний Стас П’єха вважається завидним нареченим, адже вже 4 роки не живе зі своєю дружиною, мамою сина Петі. Але не все так просто.

Красивий і харизматичний, талановитий і успішний Стас П’єха ніколи не залишався без жіночої уваги, але він дуже ретельно приховував і приховує своє особисте життя. Причому, робить це настільки успішно, що навіть його мати Ілона Броневицька дізналася про те, що її син одружився, вже постфактум. Як і те, що ще до весілля у Стаса і моделі Наталії Горчаковой народився син Петро. Це сталося в березні 2014 року, одружилися вони влітку, а рідні Стаса дізналися тільки восени.

Колишня дружина Стаса П'єхи з сином
Колишня дружина Стаса П’єхи з сином

Відразу ж після народження сина сім’я перебралася в Іспанію, де жила в передмісті Барселони. Та сімейне життя не задалося і через два роки пара розлучилася. Але вони підтримують хороші відносини заради сина.

Але найцікавіше, що вони до цих пір офіційно не оформили розлучення, так що холостяком Стаса вважати не можна. Зараз Наталія з сином живуть в Санкт-Петербурзі, а П’єха в Москві, але часто відвідує хлопчика. Зустрічалися вони і в новорічні свята, батько виконав мрію сина – подарував Петі цуценя породи хаскі.

Стас П'єха з сином і вихованцем
Стас П’єха з сином і вихованцем

За 4 роки, що чоловік не живе зі своєю дружиною, у нього були два серйозні романи. Перший два роки тому з Єлизаветою Клюзко, 28-річною киянкою, яка була режисером його кліпу “Листки календаря”.

Єлизавета Клюзко
Єлизавета Клюзко

А влітку 2019 роки він став зустрічатися з Ольгою Ломакіною, учасницею російського варіанту шоу “Холостяк”. Вони разом їздили на відпочинок за кордон, навіть запостили декілька фото, але як розвивалися відносини далі – невідомо.

Стас П'єха та Ольга Ломакіна
Стас П’єха та Ольга Ломакіна

 

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею