Строга Оля Полякова навіть на Мальдівах змусила доньку ходити в школу: багатству потрібна розумна спадкоємиця

Author name 14 Січня 2021 в 17:01

Поділитися статтею

Оля Полякова та дочка Маша
Оля Полякова та дочка Маша

Співачка Оля Полякова після новорічних виступів і корпоративів зараз з дочками відпочиває на Мальдівських островах. Але і на курорті вона, в першу чергу, сувора мама.

Оля Полякова з чоловіком Вадимом виховують двох доньок – Маші 15 років, а Алісі недавно виповнилося 9. Як зізналася сама співачка, вона мама сувора, раніше могла Машу, яка володіє незалежним характером, навіть побити за провини або неслухняність. Але потім зрозуміла, що це неправильний шлях і намагається налагодити довірливі стосунки.

У Маші Полякової є вже своя сторінка з Інстаграмі, де у неї набралося 160 тисяч підписчиків. В основному, це друзі дівчинки, а також шанувальники творчості її мами, яким цікаве особисте життя їх кумира.

Маша Полякова відпочинку
Маша Полякова відпочинку

Маша постить фото і відео зі свого підліткового життя і іноді скаржиться на строгість мами, особливо, на її несправедливі, на думку Маші, заборони.

А зараз вона також поскаржилася своїм друзям в Сторіс, що замість повноцінного відпочинку, повинна, як і її однокласники, вчитися на дистанційці.

Маша сказала, що сподівалася ці 10 днів просто прогуляти онлайн-уроки, тому не взяла з собою жодного підручника, зошити і навіть ручку, в валізі завалявся тільки один блокнот. Коли мама про це дізналася, сильно лаяла і змусила всі уроки сидіти перед ноутбуком і конспектувати в той самий блокнот. А потім вдома – ще треба буде все переписати в зошити. Коли Маша про це говорила, навіть розплакалася.

Маша Полякова розповідає зі сльозами на очах, що її змушують вчитися
Маша Полякова розповідає зі сльозами на очах, що її змушують вчитися

Але потім взяла себе в руки і договорила – спочатку вона писала якимось фіолетовим олівцем, в потім мама її відправила на пошуки нормальної ручки. Маша їх роздобула навіть дві, але не сказала де. А трохи пізніше опублікувала відео, як вона лежить на шезлонгу, перед нею ноутбук, а там вчителька розповідає про тангенси-котангенси.

Дистанційка знайшла Машу і на Мальдівах
Дистанційка знайшла Машу і на Мальдівах

Підписчики Олі точно згодні з такими строгостями, адже Маша в своїх постах часто робить непрощенні помилки, за що їй неодноразово радили не втрачати час на різні дурниці, а краще вчитися.

Після того, як дочка виправилася, Оля Полякова подобріла і вони разом пішли на тайський масаж.

Оля йде на тайський масаж
Оля йде на тайський масаж
Тайський масаж для Олі Полякової
Тайський масаж для Олі Полякової

Там на питання Маші, як їй відчуття, Оля з властивим їй гумором відповіла, що доросла жінка на ній сидить вперше в житті.

 

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею