Телеведуча Соломія Вітвіцька показала, якою її бачить чоловік вранці: заспана, кудлата і без макіяжу

Author name 15 Січня 2021 в 14:01

Поділитися статтею

Соломія Вітвіцька
Соломія Вітвіцька

Українська телеведуча Соломія Вітвіцька завжди з’являється в ефірах ТСН у всій красі, але при цьому вона не соромиться показуватися на публіці без макіяжу і укладки.

Нарешті після довгої відпустки героїня нашої сьогоднішньої статті повернулася на роботу і в ефіри новин, де на її появу завжди з нетерпінням чекає величезна армія фанатів. Нещодавно Соломія повернулася з подорожі до Америки, де вона встигла побувати і на сонячних пляжах, і в сніговій зимовій казці, в той час як в більшій частині України снігом і не пахло.

Соломия Витвицкая в отпуске
Соломія Вітвіцька у відпустці

Як тільки Вітвіцька прилетіла додому, немов на замовлення снігопади почалися і на Батьківщині.

“Просили ж привезти снігу з Каліфорнії! Будь ласка! Казка вже тут”, — написала теледіва у себе в Instagram під серією фото з прогулянки по засніженому Києву в квітчастій сукні і в довгому сірому пальто нарозхрист.

Соломія без перебільшення є втіленням жіночої елегантності, адже вона практично завжди виходить у світ нафарбована і одягнена з голочки. Проте, у шанувальників іноді випадає шанс подивитися на неї домашню.

Так, в Insta-stories Вітвіцька показала свій добрий ранок і постала перед камерою заспаною з розпатланим волоссям без грама косметики.

Скриншот из Инстаграма Соломии Витвицкой
Скріншот з Інстаграма Соломії Вітвіцької

На наступному кадрі телеведуча позувала на косметологічної кушетці, де їй проводять доглядові процедури для шкіри обличчя. Тут вона все ще без макіяжу.

Скриншот из Инстаграма Соломии Витвицкой
Скріншот з Інстаграма Соломії Вітвіцької

Для своїх 40 років журналістка може похвалитися повною відсутністю вікових зморшок і моложавим зовнішнім виглядом, що їй вдається підтримувати спільними зусиллями з косметологом.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею