Віра Брежнєва показала фото з дочками: всі на одне лице

Author name 16 Січня 2021 в 18:01

Поділитися статтею

Віра Брежнєва засвітилася в компанії іншого чоловіка - а де ж чоловік?
Віра Брежнєва засвітилася в компанії іншого чоловіка – а де ж чоловік?

Відома співачка Віра Брежнєва розчулила Мережу затишним знімком зі своїми дочками.

Віра Брежнєва є дуже активним користувачем соціальних мереж. Інстаграм-блог артистки налічує більше 11 мільйонів підписників. Віра кожен день публікує свіжі фото і відео, але майже ніколи не показує фото своїх дочок Соні і Сари.

Віра Брежнєва - одна з найкрасивіших жінок у вітчизняному шоу-бізнесі
Віра Брежнєва – одна з найкрасивіших жінок у вітчизняному шоу-бізнесі

19-річна Соня живе окремо від мами в іншій країні – США, а 11-річна Сара вчиться в школі поки Віра Брежнєва подорожує по світу і багато часу проводить за кордоном. Тому, останнє фото, яке опублікувала у себе в Інстаграмі співачка, стало справжнім сюрпризом для її шанувальників.

На чорно-білому знімку Віра з дочками позували сидячи в полі. Всі троє були одягнені в майже однакові наряди – білі об’ємні теплі светри і чорні брюки і вдумливо дивилися в камеру.

https://www.instagram.com/p/CKHEv7WjuMP/

“Наша перша спільна фотосесія в журналі. З кожним роком все більше насолоджуюся своїми дівчатками. Так рідко ми знаходимося разом в одному місті. І я вирішила закарбувати цей момент. “, – підписала знімок співачка.

Шанувальники захопилися красою не тільки співачки, але і її спадкоємиць і відзначили, що дочки дуже схожі на свою маму. «Це що ксерокопії?», «Які ви прекрасні», «Три сестрички», «Дівчата на маму схожі !!! Красиві! »,« Глибоке фото, приголомшливо »,« Яка краса і душевна гармонія »- пишуть коментатори.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею