Засмагла і задоволена після Дубаї Катя Осадча відразу впряглася в роботу: фінанси треба відновлювати

Author name 18 Січня 2021 в 19:01

Поділитися статтею

Святкові та вихідні дні позаду і зірки потроху підтягуються на батьківщину. Ведучі Катя Осадча та Юрій Горбунов на наступний день після повернення з Дубаї вже на роботі.

А роботи у них багато, адже відома сімейна пара буде провідними в новому, 11 сезоні улюбленого мільйонами українцями пісенного конкурсу “Голос країни”. Сліпі прослуховування з новим суддівським складом пройшли ще в грудні, причому, в новому форматі, адаптованому під карантинні вимоги. Режисери вже змонтували випуски і тепер справа за провідними – вони будуть коментувати те, що відбувається, як це було і раніше. Запис йде в студії і обоє з подружжя показали свій перший день роботи.

Катя Осадчая
Катя Осадча

Катя Осадча поділилася фото з гримерки. Вона в пишній білій блузі з асиметричним вирізом і рюшами робить Селфі за столиком. Написала, що повернулася до роботи і нагадала – в неділю (24 січня) в ефірі 1+1 буде перший випуск, початок о 21.00.

Виглядає ведуча приголомшливо – рівна помірна засмага і красиво укладене назад волосся їй дуже до лиця.

Юрій показав фото зі студії, вже за озвученням випуску.

Юрий Горбунов
Юрій Горбунов

Шанувальники Юрія звернули увагу, що він помітно схуд і посвіжів за час відпочинку.

Пара з Різдва відпочивала в Дубаї, вони вибрали це розкішне місто не тільки через приголомшливі пляжі, але і можливості побачити багато нового. Вони відвідали найрозкішніший готель світу Бурдж Халіф і з висоти 148 поверху оглянули місто, яке виросло буквально за кілька десятиліть на місці забитого рибальського села.

На 148 поверсі готелю Бурдж Халіф
На 148 поверсі готелю Бурдж Халіф

У своїх відео в Сторіс показали шанувальникам екскурсію вечірнім містом.

Дубаї ввечері
Дубаї ввечері

Ну і звичайно, тепле море, чисті пляжі і красиві готелі.

Катя Осадча в Дубаї
Катя Осадча в Дубаї

Але всьому хорошому приходить кінець і відпустці теж. Повертаються додому з курортів вже і Настя з Потапом, Ольга Фреймут з сім’єю.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею