Чарівна Злата Огневич вперше показала свою молодшу сестру Юлію – неймовірна красуня

Author name 19 Січня 2021 в 10:01

Поділитися статтею

Злата Огневич
Злата Огневич

Відома українська 35-річна співачка Злата Огневич поки незаміжня, але сім’я у неї є – батьки і молодша сестра Юлія.

Злата Огневич (справжнє ім’я Інна Бодрюг) народилася в далекому Мурманську, де тоді служив її батько – військовий хірург, родом з Кривого Рогу. Коли дівчинці виповнилося 5 років, батька перевели на службу в Ленінград. Після того, як тато пішов у відставку, сім’я вирішила для проживання перебратися в Крим, в Судак. Після розвалу СРСР батько дівчинки пішов служити в ВМС України, а мама зайнялася бізнесом.

Злата Огневич в дитинстві
Злата Огневич в дитинстві

А Інна серйозно зайнялася музикою, після школи перебралася до Києва і вступила до музичного училища імені Р.М.Глієра. Після училища поступила відразу в два ВНЗ – в Інститут естрадної музики і Національний авіаційний університет на факультет психології. Одночасно талановита дівчина виступала і в Державному ансамблі пісні і танцю ЗС України (разом з Тіною Кароль).

Дівчина мріяла виступити на Євробаченні і їй порадили знайти собі більш звучне ім’я – вона вибрала Злата Огневич і з ним до неї прийшов успіх.

Злата Огневич на Євробаченні
Злата Огневич на Євробаченні

Її пісня “Кукушка” стала хітом в десятках країн, а після 3-го місця на Євробачення-2013 з синглом “Gravity” до неї прийшла світова слава.

Злата рідко розповідає про особисте життя. Відомо, що у неї були молоді люди, з одним вона збираючи створити сім’ю, але не склалося. Зараз співачка зайнята своєю кар’єрою, пише пісні і знімає кліпи.

18 січня дівчина в своєму мікроблозі Інстаграм поділилася рідкісними фото – вона вперше показала свою молодшу сестру Юлію Бодрюг. Дівчині зараз 28 років, вона юрист за освітою. З сестрою вони дуже схожі.

Злата Огневич з сестрою Юлією
Злата Огневич з сестрою Юлією

Злата так підписала свій пост:

Так і хочеться почати пост зі слів: «Я пам’ятаю тебе зовсім маленькою, сладкою малишкою! І як змінювала твої памперси- теж пам’ятаю 😎 »

Злата Огневич з сестрою
Злата Огневич з сестрою

Дівчата дуже дружні. В одному з інтерв’ю Юлія розповіла, що Злата в дитинстві була справжнім витівником і вічно придумувала різні розіграші.

Фотосесію для сестер організувала їх подруга. Для того, щоб зробити її більш гармонійною. дівчата пошили собі вбрання на замовлення – в одне кольоровій гамі. Вийшло дуже стильно і красиво.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Німіють руки і шумить у вухах? Негайно читайте про цей метод!

Поділитися статтею