Шанувальники попросили гарячу Анну Сєдокову з незвичайною подружкою не дихати глибоко, а то купальник лопне

Author name 19 Січня 2021 в 19:01

Поділитися статтею

Анна Седокова
Анна Седокова

Екс-віагрянки Анна Седокова, яка входила в “золотий склад ” легендарної групи, зараз переживає дуже суперечливий час. Але у неї виходить все!

Колишній учасниці групи ВІА Гра Ганні Седокової зараз 38 років. Спекотна красуня – мати трьох дітей від різних чоловіків і заробляє більше, ніж інші “вдало працевлаштовані” учасниці проекту Костянтина Меладзе.

Зараз Анна офіційно одружена втретє – за латвійським баскетболістом Янісом Тіммою, який молодше на 9 років. Анна щаслива і не соромиться це показувати в своїх соціальних мережах, за що її постійно дорікають.

Анна Седокова і Яніс Тімма
Анна Седокова і Яніс Тімма

А тепер Анна опублікувала фото, яке викликало вибух емоцій у її шанувальників.

Анна Седокова і невідома кішка
Анна Седокова і невідома кішка

Анна зараз на відпочинку з коханим. Місце вона не вказала, але судячи з іспаномовного радіо і персоналу на відео, це або Мексика, або одна з південноамериканських країн.

У своєму Сторіс Анна поділилася, що ця гарна трьохколірна кішечка до них прибилася вже два дні тому. А кішки просто так не приходять – жінка в цьому бачить якийсь знак.

Фото з Сторіс Анни Сєдокової
Фото з Сторіс Анни Сєдокової

Можливо, це натяк на щось?

А ось тільки 5 цікавих фактів з біографії Анни Седокової.

  • Коли Аня була 5-річною дитиною, її батько покинув сім’ю. Він “знайшовся” під час її слави, але дівчина не змогла пробачити зради і відмовилася з ним спілкуватися.
  • З мамою співачка теж не спілкується. Причину вона описала в своїй книзі: коли дівчинці було сім років, співмешканець матері намагався її згвалтувати, а мати не заступилася. Але Ані вдалося втекти і вона довгий час жила у бабусі з дідусем.
  • У Анни є золота медаль за школу і червоний диплом КНУКіМ, вона вільно говорить на 5-ти мовах.
  • Мало хто знає, але таємнича співачка Аннабель – це Анна Седокова, яка в той час була Анною Белькевич і взяла таке сценічне ім’я.
  • Анна випустила дві книги, які стали бестселерами і перекладені в багатьох країнах: “Мистецтво спокушання” 2010 рік, друга “Я сильна, я впораюся ” 2020 рік.

Ви ще вважаєте, що всі красиві дівчата – дурепи?

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею