З Сумською не сподобалося? Велелюбний Михайло Поплавський кинув Ольгу і знову повернувся до своїх юних дівчат

З Сумської не сподобалося? Велелюбний Михайло Поплавський кинув Ольгу і знову повернувся до своїх юних дівчатам

71-річний український ректор Михайло Поплавський може дати велику фору відомому молодому італійця Фігаро, а заодно і Юлію Цезарю, так як одночасно встигає бути в декількох місцях і робити кілька справ, причому, без шкоди для якості.

Михайло Поплавський
Михайло Поплавський

Ну посудіть самі: він і ректор одного з найпрестижніших ВНЗ в країні, викладач, він і бізнесмен, він і успішний ресторатор, веде кулінарну рубрику на ТБ, репетирує свої багатолюдні шоу і дає приголомшливі концерти. Плюс, активно веде свої акаунти, освоїв молодіжний Тік-Ток, де кількість передплатників зростає як на дріжджах. Можна ще довго перераховувати. А ще Михайло Михайлович встигає і з прекрасною статтю фліртувати, навколо нього завжди в’ються як красиві леді, так і юні красуні.

Ось, наприклад, тільки-тільки публіка пораділа його тісного спілкування з незрівнянної Ольгою Сумською на передачу “Шеф-кухар країни”.

Михайло Поплавський та Ольга Сумська
Михайло Поплавський та Ольга Сумська

А тут Михайло Михайлович знову в оточенні юних дівчат і пропонує всім обніматися.

Поплавський з дівчатами в день обіймів
Поплавський з дівчатами в день обіймів

Судячи з щасливим виразів красунь, вони в повному захваті від того, що відбувається.

А Поплавський вже тим часом в іншому місці і з пишною україночкою всіх вітає з Днем Соборності.

Михайло Поплавський 22 січня 2021 року
Михайло Поплавський 22 січня 2021 року

Чоловік так підписав фото:

 ""

Але і це ще не все – в той же час він в Сторіс запрошує всіх взяти участь в унікальній програмі “Двіж Поплавського”, де роздає чудові призи.

Працьовитості і працездатності Михайла Михайловича можна тільки по-доброму позаздрити, а ще повчитися – якби всі так продуктивно жили, то справи в країні були б на порядок краще.

Схожі статті

Астаф’єва фарбується, бо сива, а Аліна Гросу, бо соромиться: чому українські красуні змінили колір волосся

Відомі українські зірки Астаф'єва та Гросу розповіли, навіщо фарбують своє волосся. Виявляється, причина не лише у бажанні змінити імідж і бути несхожими на себе.

Пісні гречаники нашвидкуруч: смачні, бюджетні та соковиті. Цей рецепт точно сподобається вам простотою

Ви ніколи й подумати не могли, що пісні гречаники можуть бути настільки смачними. Обов'язково спробуйте приготувати апетитну закуску за цим простим рецептом.

Після двох розлучень пробачила чергову зраду: непроста та заплутана історія кохання Горбачової та Нікітіна

Відома українська співачка Ольга Горбачова та її чоловік Юрій Нікітін пройшли непростий шлях. Пригадуємо, якими були їхні стосунки та що відомо про зради чоловіка.