Дочка і син Олега Винника: як виглядають дорослі діти артиста, яких він приховує від публіки

Author name 27 Січня 2021 в 17:01

Поділитися статтею

Вже давно ходять чутки, що Олег Винник одружений на своїй бек-вокалістці Таюне, а їх спільний син живе на даний момент в Німеччині.

Олег Винник ретельно приховує всі подробиці свого особистого життя і нічого не говорить про свою дружину і дітей в інтерв’ю. Все через те, що в шоу-бізнесі він має образ “повелителя вовчиць” і улюбленця жінок. Щоб не руйнувати цей образ Олег Винник позиціонує себе, як холостяка.

Але все ж інтерес до артиста настільки великий, що відданим “Вовчиця” все ж вдалося дізнатися деякі деталі про особисте життя улюбленого артиста.

Відомо, Винник одружився ще в студентські роки на однокурсниці Таїсії Сватко. Саме вона зараз виступає з Олегом Винником в якості бек-вокалістки під псевдонімом Таюне.

Олег Винник і Таюне
Олег Винник і Таюне

У Німеччині у зоряного подружжя живе і вчиться син-підліток. Найімовірніше, хлопчика звуть Юліаном. Як вдалося з’ясувати журналістам, Винник розповідав про свого сина в інтерв’ю одному німецькому видавництву ще в 2005 році.

Таюне з сином від Олега Винника Юліаном
Таюне з сином від Олега Винника Юліаном

А недавно в Мережі запідозрили, що у Винника і Таюне є ще й дочка. Чутки пішли після того, як Таюне опублікувала на сторінці в Інстаграм фотографію з молодою дівчиною на ім’я Ніна.

Таюне з дівчиною Ніною, яку прийняли за дочку Винника
Таюне з дівчиною Ніною, яку прийняли за дочку Винника

Дівчина зовні неймовірно схожа на Таїсію і, можливо, є її дочкою, а значить і дочкою Олега Винника. Можливо, саме на честь неї легендарний український артист і написав найвідомішу пісню в своїй кар’єрі – “Ніно”.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею