Екс-Холостячка Ксенія Мішина похвалилася тим, що зазвичай бачить Олександр: “Ось Еллерту пощастило”

Author name 28 Січня 2021 в 11:01

Поділитися статтею

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина

Актриса Ксенія Мішина, що стала першою українською “холостячки “, запаморочила голову шанувальникам романтичним образом і поділилася своїм чек-листом на самореалізацію.

Після закінчення шоу “Холостячка” популярність Ксенії Мішиної виросла в рази, молода красуня стала зразком для багатьох жінок, як, незважаючи на труднощі і життєві невдачі, досягти успіху і реалізувати себе.

Спочатку мало хто знав історію життя 30-річної актриси, яку вибрали головною героїнею унікального проекту. Спочатку багатьом вона здалася холодної і розбалувана чоловічою увагою. А потім виявилося, що це просто побоювання і захисна реакція жінки, яка вже не раз обпікалася в стосунках.

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина

Ксенія не поспішала розкривати свої таємниці, не хотіла говорити про батька свого сина Платона, була обережною з учасниками шоу. Але навіть після пережитого в попередніх відносинах насильства, вона змогла відкрити своє серце і щиро полюбила Олександра Еллерта. А він відповів взаємністю. Тепер пара щаслива в своєму кожанні і готується до весілля.

Ксенія Мішина знялася в рекламі парфумів
Ксенія Мішина та Олександр Еллерт

28 січня 31-річна зірка опублікувала на своїй сторінці в Інстаграмі нове фото, на якому вона в дуже гарному повітряному плаття димчастого відтінку. Численні рюші огортають фігуру актриси як досвітній туман. Пишний шлейф красуня закинула на руку, волосся вільно розпущені. А на обличчі – дуже серйозний вираз. Це тому, що тема для поста дуже важлива – жіноча самореалізація.

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина

Це приголомшливе фото жінка підписала так:

 "" "" "" ""

А на додачу опублікувала прямий ефір з підписчиками, який і став основою для таких висновків.

Шанувальникам актриси дуже сподобалися міркування Ксенії і вони подякували їй за важливий і змістовну розмову.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею