Схудла і засмагла Леся Никитюк сильно засмутилася на Мальдівах: “Всього 4 дні, а вже все коту під хвіст”

Author name 28 Січня 2021 в 11:01

Поділитися статтею

Леся Никитюк
Леся Никитюк

Леся Никитюк, слідом за іншими красунями українського шоу-бізнесу, влаштувала собі зимові канікули на жарких Мальдивах. Дівчина зняла розкішну віллу на воді.

Леся Іванівна щедро ділиться фото і відео з пляжного відпочинку – вона показала гарне узбережжя блакитного моря, кадри з дайвінгу, свою невелику, але красиву віллу на воді, приголомшливу природу, вечірні прогулянки.

Леся Никитюк на Мальдівах
Леся Никитюк на Мальдівах

Але не все так райдужно, як хотілося б. Вранці 4-го дня відпочинку засмучена Леся поділилася своїм моторошним розчаруванням – її новенький, дорогий брендовий купальник вже практично непридатний до використання.

Леся Никитюк
Леся Никитюк

Дівчина стоїть перед дзеркало в тому самому пляжному комплекті і каже, що вона людина неконфліктна, але зараз їй хочеться некрасиво вилаяти виробників цього одягу. Всього за три дні купань і загорянь трусики розтягнулися до неможливості. Вона продемонструвала, наскільки:

Леся Никитюк
Леся Никитюк

Прокоментувала це словами, що зараз їх можна натягнути на слона. Дівчина виглядає дуже засмученою, адже у неї ще кілька днів відпочинку, а засмагати нема в чому. Потім вона згадала, що в комплект входить ще й спідничка.

Леся Никитюк
Леся Никитюк

І вона “подякувала” бренду за те, що потурбувався про покупців – щоб низ не сповзав, його можна підтримувати цієї спідничкою. Леся обіцяла залишити свій відгук про якість товару на сайті виробника.

А адже в перший день на курорті все виглядало дуже стильно і дорого.

Леся Никитюк на Мальдівах
Леся Никитюк на Мальдівах

На щастя, у ведучої є не один пляжний комплект, так що без сонячних ванн вона не залишиться. Але така ситуація нерви і настрій зіпсувала. І що найприкріше, коли куплена дорога брендова річ, а потім виявляється, немає різниці з дешевиною.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею