Ольга Фреймут в шовковій комбинації показала, як треба наносити духи по правилам етикету – леді здивувалися

Author name 28 Січня 2021 в 15:01

Поділитися статтею

Ольга Фреймут
Ольга Фреймут

Сувора ревізорша і фахівець з етикету Ольга Фреймут любить навчати своїх підписчиць в Інстаграмі в різні тонкощі, що і як має робити справжня леді.

До порад Ольги в більшості випадків прислухаються, адже вона дійсно розбирається в правилах етикету, вчилася в лондонській школі манер Дебреттс, має диплом експерта і може працювати викладачем.

А буває так, що користувачі Мережі дивуються і навіть обурюються. Мовляв, те, що в Лондоні етикет, в наших реаліях виглядає безглуздо. Наприклад, ролик Фреймут про те, що некультурно вимочувати соус на тарілці, викликав бурю обговорення і критики. Одні сказали, як же – а в Італії і Франції так всі роблять, навіть в дорогих ресторанах. Інші обурилися – страви такі дорогі, так ще найсмачніше залишати на викид?

Ольга Фреймут
Ольга Фреймут навчає етикету

Викликав сміх і порада розрізати бургер на частини, а потім його їсти руками. А на пост про те, що правильно тримати боках для вина за чашу, багато привели в приклад фото на прийомі у англійської королеви, де всі гості тримають келихи за ніжку. Деяких Ольга своїми повчаннями вже дратує.

 "" ""

А зараз Ольга вирішила показати українським жінкам, як правильно наносити парфуми. Для початку вона показала, як це можна робити. Для цього оббризкала вся себе, навіть у відкритий рот потрапила. А потім помахала пальчиком, що так не можна. Виявляється, треба зробити хмаринку перед собою, а потім через неї пройти.

Пост викликав негайну реакцію підписчиць. Одні подякували за цінну пораду, тому що не знали про це, інші казали, що так і роблять. Третіх насмішив процес нанесення парфуму з відкритим ротом.

 ""

Четвертих більше зацікавив наряд Ольги – відкрите сіре шовкове плаття на бретельках. Тут народ теж розділився: деякі порахували плаття шикарним, а інші сказали, що схоже на комбінашку або ночнушку. Як завжди – всім не догодиш.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею