Скуйовджений Максим Галкін в чому мати народила згадав, як колобродив з Аллою Пугачовою: Добре було того літа

Author name 28 Січня 2021 в 17:01

Поділитися статтею

Максим Галкін
Максим Галкін

Гуморист Максим Галкін завжди вміє здивувати. Зараз, коли концертів немає і корпоративи під забороною, він більшу частину часу проводить зі своєю сім’єю в замку.

А щоб зовсім нудно не було, Максим став активно розвивати свій мікроблог в Інстаграме. Він практично щодня постить цікаві домашні фото і відео з дітьми, іноді в кадр і Алла Пугачова потрапляє. І красиву сніжну зиму знімає. А тут – як сніг на голову – а коли влітку буде?

Максим Галкін
Максим Галкін

І фото таке літнє, сонячне. І сам такий гарний, засмаглий. Всі передплатники аж подих затримали – дійсно, так вже літа хочеться.

 ""

1600 коментарів всього за годину, і всім теж літа хочеться.

Як завжди, серед підписчиків є реалісти (і чимало).

 ""

Те що літо буде влітку, не викликає сумнівів. Для інших очевидно інше.

 ""

 ""

Треті Максиму написали, а що йому заважає влаштувати собі і дітям літо прямо зараз? Гроші є, сідай на літак і лети в південні країни. Он, половина шоу-бізнесової тусовки сидить хто на Балі, а хто на Мальдівах.

Але швидше за все справа не в можливостях, а зоряна пара сидить удома з побоювань – все більше знайомих хворіють коронавірусом, багато важко, а деяким лікарі не змогли допомогти – що ні тиждень, то 1-2 знаменитості йдуть з життя. 71-річна Примадонна знаходиться в найнебезпечнішій групі ризику, тим більше, у неї цілий букет хронічних захворювань. Та й дітей тягати в людні місця дуже ризиковано.

Ліза і Гаррі Галкін
Ліза і Гаррі Галкін

Тому зоряне сімейство сидить в своєму замку під Москвою в селі Грязі. Але їм гріх скаржитися – в маєтку є все, в тому числі і чудовий басейн для плавання.

Цікаві ролики про життя зоряного сімейства ви можете знайти на сайті Одна Хвилина. А історію появи двійняшок Лізи і Гаррі – в цьому докладному відео.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею