Довгі і бездоганні: Леся Никитюк креативно демонструє свої переваги на Мальдівах

Author name 30 Січня 2021 в 13:01

Поділитися статтею

Леся Никитюк
Леся Никитюк

Популярна і улюблена украінсцамі провідна Le Маршрутки Леся Никитюк зараз релаксує на райських Мальдівах. Дівчина щедро ділиться фото і відео з відпочинку.

Зима 2021, року як ніколи раніше, багата тропічними курортами в соцстранічках українських знаменитостей. Наприклад, просунуті Дубаї вже освоїли Катя Осадча з Юрієм Горбуновим, Санта Дімопулос з сім’єю, в Єгипті відпочивають Джамала, Ніна Матвієнко. Але найпопулярнішим напрямком стали екзотичні Мальдіви, де українські красуні зробили справжній фурор. Ще б! Довгоногі Оля Полякова з донькою Машею, фігуриста Настя Каменських, та ж красуня Санта Дімопулос, незрівнянна Катерина Кухар, креативна Ірина Горова – не кожен конкурс краси може похвалитися таким чудовим складом.

Оля Полякова
Оля Полякова

А тепер там радує погляд Леся Никитюк. Перед морями вона навіть пройшла курс схуднення і зараз може похвалитися бездоганною фігурою і стрункими ніжками неймовірною довжини.

Леся Никитюк на Мальдівах
Леся Никитюк на Мальдівах

Ніжки свої Леся любить і плекає, із задоволенням хвалиться ними при кожній нагоді. А чому б і ні? І собі, і людям приємно.

В останні дні райського відпочинку невгамовна Леська знайшла ще один, новий спосіб, показати свої гарні нижні кінцівки, чим викликала бурю захоплення у шанувальників.

Ноги Лесі Никитюк в мальдівському небі
Ноги Лесі Никитюк в мальдівському небі

Фото просто бездоганне – рівна засмага, доглянуті нігті, шльопанці Gucci в тон, прямо естетична насолода. Підписчики ведучої оцінили все:

 "" ""

Знайшлися й жартівники:

 "" ""

Були й такі, яким на думку пісня прийшла “Я хмари розвела … ногами “.

А Леся тим часом в Сторіс похвалилася новим купальником. Старий довелося відправити в утиль – подробиці по посиланню.

Новий купальник Лесі Нікітюк
Новий купальник Лесі Нікітюк

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею