Максим Галкін показав, як весело розважається з Лізою на гірках: “Папа – вищий клас “

Зима в розпалі, саме час грати в сніжки, ліпити сніговика і кататися з гірки на санчатах. Саме цим і займається гуморист Максим Галкін зі своїми дітьми.

Максим Галкін з дружиною Аллою Пугачовою та двійнятами Ліза і Гаррі перечікують карантин в своєму замку в селищі Грязь під Москвою. Так як 71-річна Алла Борисівна входить в групу ризику по ковіду, сім’я намагається мінімізувати контакти з зовнішнім світом. А школа, де тепер навчаються першокласники, тепер на канікулах.

Ліза Галкіна на гірці

У чудовий зимовий день Максим вийшов з Лізою погуляти, поки Гаррі на уроці французької мови. Гірка в саду є, але там ростуть дерева. Папа постарався зробити безпечний спуск – обклав небезпечні місця паролоном і зробив бортики зі снігу. За його словами, вийшов міні-бобслей. На спуску дівчинка з татом славно погралася в засніженому саду.

 

Ліза Галкіна в ніжно-рожевому пуховику з хутряною окантовкою на капюшоні, на голові вовняна картата шапочка з помпоном. Максим в червоному пуховику і джинсах, під час спуску втратив шапку.

Шанувальникам дуже сподобався ролик. Вони написали:

Як приємно дивитися вашу сторінку, стільки позитиву, супер !!!

МАКСИМ ви хороший батько 👏👏👏

Шикарний тато! 🔥

Який прикольний діалог🤗🤗🤗я ж дитина, действітельно🤣

Озорнікі😄 а радості скільки, овечих! ❤️

Максим! Папа вищий клас !!! ❤️❤️❤️👍

Як здорово гірку придумали і весело, і безопасно🔥🔥🔥

Найбільше всім сподобалася відповідь Лізи “Я ж дитина” на питання “Ти не втомилася?”. І дійсно, діти не втомлюються грати і гратися.

Ліза Галкіна

Ліза вже має кілька фансторінок в Інстаграмі, де у неї сотні тисяч шанувальників. Артистична, мила, розумна дівчинка вже відбулася зірка.

Популярне

Схожі статті

Сам приймав пологи і був поруч з мамою: 52-річний Ектор Хіменес-Браво розповів, як у нього зʼявилася малеча

Ектор Хіменес-Браво, відомий ресторатор колумбійського походження, показав поповнення у сімʼї. Ба більше, кулінар особисто приймав пологи та поділився деталями з шанувальниками.

“Одні одружуються, інші розходяться”: до списку зіркових розлучень 2024 втрапили Бакланов, Салій, Сагайдачна

Тоді як одні знаменитості народжують третіх та четвертих дітей, зміцнюючи родини, інші не витримують випробування часом. У першій половині 2024 року відбулося чимало зіркових розлучень.

“На що натякає мій гример?”: Григорій Решетнік на зйомках Холостяка 13 з Тереном показав нововведення сезону

Григорій Решетнік зробив анонс однієї з улюблених сцен шоу "Холостяк 13" – церемонії троянд. Ведучий здивував не лише складом учасників, але й власним зовнішнім виглядом.