У Мережі спливли рідкісні фото молодої Софії Ротару з сестрами Аурікою і Лідією: Зінаїди нам так не вистачає

На своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук Софія Ротару поділилася знімком з сімейного архіву, який раніше ніде не публікувався.

Біографія легендарної української співачки Софії Ротару добре відома її вірним шанувальникам, які пам’ятають, як вона блищала на сцені. А українці більш молодих поколінь можуть бачити все це тільки на архівних фото і мало знають подробиці життя цієї дивовижної жінки.

Софія Ротару в юності

Зараз Софії Михайлівні 73 роки, день народження у неї 7 серпня. Вона живе спокійним розміреним життям в своєму особняку під Києвом зі своєю сім’єю (ми докладно з фото писали про це тут). В останні роки співачка рідко виходить на сцену, тільки в особливих випадках.

Дівчинка з простої селянської багатодітній сім’ї народилася в селі Моршинці Чернівецькій області.

Весільне фото батьків Софії Ротару – Михайло і Олександра Ротар

Всього у батьків було шість дітей. Старша дочка Зінаїда в дитинстві захворіла на тиф. Від смерті дівчинку спасли, але вона осліпла. Софія Ротару витратила величезні гроші, щоб повернути сестрі зір, але це не вдалося.

Зінаїда Ротару в центрі

Зінаїда володіє абсолютним слухом, вона запам’ятовувала всі пісні, які чула по радіо і навчала їм своїх молодших сестер. Зараз Зінаїда живе в Кишиневі, вона заміжня.

Зінаїда Ротару зараз

Другою дитина стала Софія, вірніше, вона була третьою – найстарший хлопчик помер при пологах. Далі з’явилися брати Євген і Анатолій і сестри Лідія та Ауріка. Сім’я була дружною, разом працювали по господарству, торгували вирощеним виноградом на ринку. І постійно співали.

Софія Ротару з Аурікою (зліва) і Лідією

Тому не дивно, що обидві сестри – Ауріка і Лідія стали співачками, брат Євген так само. А Анатолій залишився жити на селі, він все життя пропрацював комбайнером.

Сім’я Ротару: по центру батько, позаду Софія і Лідія, брат Євген зліва, справа Анатолій

Зараз, в честь дня народження однієї з сестер, Софія Михайлівна опублікувала раритетний знімок з ними. Вони позують з сценічних костюмах, з модними в 80-х пишними зачісками, юні і красиві.

Софія Ротару з сестрами

 

 

Популярне

Схожі статті

Сам приймав пологи і був поруч з мамою: 52-річний Ектор Хіменес-Браво розповів, як у нього зʼявилася малеча

Ектор Хіменес-Браво, відомий ресторатор колумбійського походження, показав поповнення у сімʼї. Ба більше, кулінар особисто приймав пологи та поділився деталями з шанувальниками.

“Одні одружуються, інші розходяться”: до списку зіркових розлучень 2024 втрапили Бакланов, Салій, Сагайдачна

Тоді як одні знаменитості народжують третіх та четвертих дітей, зміцнюючи родини, інші не витримують випробування часом. У першій половині 2024 року відбулося чимало зіркових розлучень.

“На що натякає мій гример?”: Григорій Решетнік на зйомках Холостяка 13 з Тереном показав нововведення сезону

Григорій Решетнік зробив анонс однієї з улюблених сцен шоу "Холостяк 13" – церемонії троянд. Ведучий здивував не лише складом учасників, але й власним зовнішнім виглядом.