Одіозна Анастасія Волочкова похвалилася новим паспортом: “Життя тільки починається “

Author name 2 Лютого 2021 в 19:02

Поділитися статтею

Анастасія Волочкова
Анастасія Волочкова

Скандальна балерина Анастасія Волочкова показала свій новий паспорт в своєму мікроблозі в Інстаграм.

20 січня балерина Анастасія Волочкова відсвяткувала свій 45-й день народження. На честь ювілею зірка влаштувала грандіозне свято, на який покликала своїх друзів, колег і журналістів. Балерина в честь свого 45-річчя навіть виступила для гостей, виконавши одну з балетних партій.

Анастасія Волочкова отпразднивала 45-річчя на широку ногу
Анастасія Волочкова отпразднивала 45-річчя на широку ногу

Однак грандіозне свято вже закінчився і Волочковій довелося зайнятися справами що не терплять зволікання. Балерина, досяг віку 45 років, згідно із законодавством була змушена поміняти паспорт.

Про новий життєвий етап Анастасія повідомила в своєму Інстаграм-блозі. Балерина опублікувала фото, де постала в білій шубці і білих чоботах. Волочкова тримала в руках свій новий паспорт.

https://www.instagram.com/p/CKysrTJpK3M/

«Отримати новий паспорт на Настасьїнськом провулку дуже символічно.», – підписала знімки балерина.

Шанувальники Волочкової відразу ж почали вітати улюбленицю з новим етапом життя. Багато відзначили, що Анастасія дуже добре виглядає. «Настя, виглядаєте супер!», «Розумничка, довгих років, міцного здоров’я і великої любові.», «Супер жінка! Неповторна і справжня !! »,« Молода і красива »,« Як швидко час йде !!! »,« Настя, з новим паспортом Вас! Ви ще такі молоді! »,« Новий паспорт – нове життя »- пишуть коментатори.

Нагадаємо, відразу після дня народження Анастасія Волочкова повідомила, що розлучилася зі своїм чоловіком, якого приховувала від публіки і за якого хотіла вийти заміж. Жінка не повідомила конкретну причину розриву, тільки написала, що розчарувалася в цьому чоловікові, а вона хоче бачити поруч із собою людину, яка буде любити і поважати її творчість.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею