Ніжна Тіна Кароль в чорному боді зігнулася на підлозі: так і манить Дана Балана

Author name 3 Лютого 2021 в 14:02

Поділитися статтею

Тіна Кароль
Тіна Кароль

Українська співачка Тіна Кароль любить дивувати публіку яскравими вбраннями, перетвореннями, позами і вчинками.

Тіна Кароль – еталон жіночності й краси. На неї рівняються не тільки прості українські жінки, але її колеги по сцені. Кароль тричі отримувала звання «Найкрасивіша жінка України» за версією журналу VIVA. Це й не дивно, адже співачка володіє чудовими зовнішніми даними і відмінним почуттям смаку.

Стилю Тіни Кароль наслідують мільйони жінок
Стилю Тіни Кароль наслідують мільйони жінок

Нещодавно в одному з фан-акаунтів Тіни Кароль з’явилося дуже несподіване відео, на якому артистка позує сидячи на підлозі в одному тільки боді. У Тіни була красива укладка і макіяж в нюдовіх відтінках з матовою помадою і стрілками, який зробив її образ дуже ніжним. На відео Кароль вигиналася перед камерою, показуючи своє тіло в чорному боді.

Шанувальники Тіни Кароль залишилися в востроге від сміливого відео, але були і ті, хто порадив артистці бути скромніше. «А чому вже такий макіяж, ще одне побажання: будьте скромніше, іноді згадуйте що Ви мама … Чи вистачить собою милуватися.», «Трішечки скромніше», «Красива жінка», – пишуть коментатори.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що Тіна Кароль і Дан Балан, з яким їй приписують роман, возз’єднаються в одному з випусків нового сезону шоу “Голос країни”. Молдавського виконавця глядачі побачать в одному з випусків.

Цікаво, що саме на проекті “Голос” 2 роки тому між Кароль і Баланом зародилися почуття. Більше подробиць про це дивіться у відео:

https://youtu.be/pTXYhzOi0c8

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею