Ані Лорак в чоловічій сорочці і без нічого іншого позувала біля дзеркала для фото: квартира явно не її

Author name 3 Лютого 2021 в 23:02

Поділитися статтею

Ані Лорак
Ані Лорак

Українська та російська співачка Ані Лорак нещодавно приїхала в Україну, де про неї згадала значна аудиторія шанувальників.

Забути її не важко, адже в останні роки українка за національністю Кароліна куека зовсім не дає концертів у рідній країні, і з кінцями переїхала в Росію, де живе і працює, виховує дочку і будує особисті взаємини.

Цікавим є той факт, що навіщо ж Ані Лорак приїхала на свою історичну батьківщину – до сих пір невідомо. Вона цей факт приховує.

Деякі фанати припустили, що заради того, щоб зняти кліп, а інші впевнені – вона давала кілька приватних концертів для багатих людей, чиї імена розголошувати був строго заборонено.

За останнім фото фанати зрозуміли, що, швидше за все, Ані Лорак приїжджала в Україну до коханця

Вона виклала фото у великій чоловічій сорочці, під якою, очевидно, нічого немає. Знімок зроблений самостійно співачкою в велике дзеркало, судячи з фону, це гардеробна або спальня.

Ані Лорак виклала підозріле фото
Ані Лорак виклала підозріле фото

Ані Лорак на знімку розпатлана, але дуже щаслива – волосся зав’язані на гульки недбало, на швидку руку. Увагу привертає також яскраво червоний манікюр співачки, який зазвичай роблять перед побаченням.

“Зараз робота над новою музикою займає перше місце в списку моїх щоденних справ. Скоро вас чекає гарна відео прем’єра неймовірно душевної пісні. Готуйтеся, буде “, – написала Ані-Кароліна в описі до власного фото.

Правда, секрет так і не відкрила – це новий сценічний образ, або вона сфотографувалася після бурхливих обіймів зі своїм новим коханим.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею