Як зараз виглядає Анна Цуканова, яка грала смішну вухату дівчинку в “Ералаш”? Перетворилася на красуню

Author name 4 Лютого 2021 в 16:02

Поділитися статтею

Як зараз виглядає Анна Цуканова, яка грала смішну дівчинку в Єралаші?
Як зараз виглядає Анна Цуканова, яка грала смішну дівчинку в Єралаші?

Пам’ятаєте ту саму смішну дівчинку з відстовбурченими вухами з “Єралашу”? Більше її не назвеш гидким каченям, актриса Анна Цуканова стала справжньою красунею.

Їй було всього 7 років, а вона вже успішно будувала кар’єру. Тоді маленька актриса Анна Цуканова пройшла кастинг і отримала невелику роль у дипломній роботі молодого режисера Олександра Котта. Ніхто й припустити не міг, що через кілька років Цуканова вийде заміж за того самого чоловіка, який відкрив їй двері в світ кіно. До речі, Котт на 16 років старший.

Опинившись у стінах кіностудії, Анна побачила табличку з написом “Єралаш”. Дівчинка вмовила маму зайти в ті двері і не прогадала. Там вона зустрілася з художнім керівником дитячого кіножурналу “Єралаш” Борисом Грачевським.

Анна Цуканова в детстве
Анна Цуканова в дитинстві

Балакуча і смішна дитина з відстовбурченими вухами за хвилини завоював увагу режисера. Вдалося навіть записати невеликий номер, а через місяць Цукановій передзвонили. Так і почалася кар’єра російської актриси. Спочатку епізодичні ролі, потім великі зі словами, а незабаром пішли серіали і фільми.

Важливу роль у кар’єрі Анни зіграв найперший режисер Олександр Котт, який був для неї авторитетом.

 "" В одному інтерв’ю вже Цуканова-Котт розповіла, що сама зізналася Олександру в коханні. Щось їй підказувало, що у них буде сім’я і діти. Чоловік у відповідь розсміявся, переконував дівчину, що їй здається. Однак наполеглива Анна щодня доводила свої справжні почуття. Незабаром вийшла заміж, і народила коханому двох дітей.

Анна Цуканова-Котт с мужем
Анна Цуканова-Котт з чоловіком

Як зараз виглядає Анна Цуканова, яка грала смішну вухату дівчинку в “Ералаш”?

Зараз 31-річну Анну Цуканову-Котт просто не впізнати. Актриса перетворилася на справжню красуню, в жіночну дівчину з тієї чарівною посмішкою і щасливими очима, як у дитинстві.

 "" ""

Сімейство Котт виховуємо двох дітей: 13-річного Михайла та 3-річну Лею. Син дуже схожий на свою зіркову маму, такий же веселун.

Анна Цуканова-Котт с сыном
Анна Цуканова-Котт з сином
Цуканова с дочерью
Цуканова з дочкою

Нагадаємо, 14 січня 2021 року помер творець кіножурналу “Єралаш” Борис Грачевський. Причину смерті й інші подробиці читайте тут.

Фото: anna_tsukanova_kott

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею