Звєрєв, Леонтьєв, Басков: чоловіки, які зіпсували зовнішність пластичними операціями

Жертвами невдалої пластики можуть стати не тільки жінки, а й чоловіки. Хто зі знаменитостей зважився на пластичні операції, читай далі в матеріалі.

Виявляється, не тільки жінки мріють про ідеальну зовнішність і вічну молодость і готові заради цього йти на найрадикальніші заходи. Чоловіки теж переживають через свій вік і хочуть завжди виглядати молодо і красиво. Деякі з них навіть вирішуються на пластичні операції.

Валерій Леонтьєв

Валерій Леонтьєв до і після пластики
Валерій Леонтьєв до і після пластики

Експресивний співак завжди дивував публіку яскравими номерами і ефектними концертними костюмами. Артист наголошував на своїй зовнішності і мужності, але молодість не вічна і з віком краса артиста стала в’янути. Валерій Леонтьєв зробив не одну пластичну операцію. Зараз артисту через підтяжок особи важко посміхатися і навіть плескати віями.

Микола Басков

Микола Басков до і після пластики
Микола Басков до і після пластики

“Натуральний блондин” Микола Басков за останні кілька років помітно покращав. Крім того, що артист схуд, його зморшки дивним чином кудись поділися. Безумовно Басков хоче зберегти свою молодість довше і вдається до пластики.

Сергій Звєрєв

Сергій Звєрєв до і після пластики
Сергій Звєрєв до і після пластики

Епатажного і неординарного шоумена Сергія Звєрєва багато хто не люблять. Неозброєним оком видно, що його обличчя піддавалося безлічі пластичних операцій. Однак мало хто знає, що це була радше вимушений захід, ніж бажання Звєрєва. У 1995 році він потрапив в автомобільну аварію, в якій тільки дивом залишився живим. Його обличя хірурги буквально збирали по шматочках – після того випадку Звєрєв більше ніколи не бачив себе колишнім в відображенні дзеркала.

Схожі статті

Торт “Пташине молоко”: рецепт досконалого десерту родом із далекого дитинства — той самий смак та аромат

У кулінарії існують страви, які не лише смакують, але й переносять нас у далеке минуле, до найтепліших спогадів дитинства не лише про їжу, а, головним чином, про тих, хто годував нас цією смакотою.

Цей сніданок раз на тиждень готую обов’язково: тортилья з консервованою рибою + салат з грибами — на додачу

Девіз цього сніданку: "Максимально швидко, максимально смачно!" Пропонуємо вам дуже смачний рецепт зі звичайних продуктів для того, щоб зарядити свій організм енергією зранку й на весь день.

300 г м’ясного фаршу + лаваш: апетитні рулетики на сніданок, обід чи вечерю. Готую лише так, бо дуже смачно

Смачні рулетики з лаваша та м'яса дуже просто приготувати вдома. А для начинки можна взяти не лише м'ясний фарш, але й будь-які улюблені продукти.