56-річна Маша Распутіна показала апетитну фігуру, перетягнувши її мотузками від купальника

Author name 8 Лютого 2021 в 22:02

Поділитися статтею

Маша Распутіна
Маша Распутіна

Артистка Маша Распутіна зараз переживає непрості часи. Він розлучається з чоловіком і конфліктує з дочкою, тому шукає підтримку серед численної аудиторії.

Нещодавно Маша виклала архівне відео в купальному костюмі, очевидно, зроблене на відпочинку, і підписала його так: “Завжди приємно повертатися туди, де було добре “.

Природно, перше, що спадає на думку – це те, що артистка мала на увазі відпочинок. Однак якщо аналізувати події в її житті глибше, то, можливо, це була відсилання до чоловіка, з яким вона зараз розлучається.

Який би сенс Маша Распутіна не закладаються в ці слова, фанати звернули увагу там на щось інше

Наприклад, на те, яке у Маші в 56 років молоде, струнке і підтягнуте справу. Коментатори відразу стали висловлювати своє захоплення фізичній формі співачки, і пишуть, що вона краще, ніж у тридцятирічних.

Самою Распутіної такі слова явно лестять.

https://www.instagram.com/p/CLAPTNqlMSd/?utm_source=ig_embed

Надає Маші приголомшуючого виду і те, що вона дуже добре загоріла, і схожа на таку собі дівчину-шоколадку.

“Ваше тіло за 30 років зовсім не змінилося! Я народилася в Сибіру! Браво, жінка – вогонь! “, – нахвалювали Машу шанувальники.

Дійсно, для свого віку Марія прекрасно виглядає, єдине, що бентежить при погляді на співачку, так це її обличчя, яке сильно змінилося після численних пластичних операцій, через які Распутіна вже давно не схожа на саму себе.

Однак виглядає в цілому жінка охайно, підтягнуто, і добре видно – в свою зовнішність Маша Распутіна інвестує чимало грошей.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею