Дочка Анастасії Заворотнюк змінила імідж і стала як дві краплі води схожа на онкохвору маму

Author name 15 Лютого 2021 в 14:02

Поділитися статтею

Анастасія Заворотнюк з донькою
Анастасія Заворотнюк з донькою

Дочка Анастасії Заворотнюк Анна змінила імідж і здивувала неймовірним схожістю зі своєю мамою.

У 2019 м весь світ шоу-бізнесу сколихнула звістка про важку хворобу зірки «Моєї прекрасної няні» Анастасії Заворотнюк. Їй діагностували злоякісну пухлину головного мозку 4 стадії. З тих пір як в пресі з’явилися новини про госпіталізацію артистки, ніяких подробиць її стану рідні і близькі не розкривають.

Єдина з сім’ї Заворотнюк, хто хоч як-небудь тримає зв’язок з шанувальниками – це 24-річна дочка Анастасії Анна. Дівчина є моделлю і активно веде свої соціальні мережі. Нещодавно заворотнюк-молодша вразила публіку, змінивши колір волосся. Дівчина перефарбувалася в шатенку і стала дуже схожою на свою зоряну маму в молодості.

Анна Заворотнюк змінила імідж і стала схожа на маму
Анна Заворотнюк змінила імідж і стала схожа на маму

Користувачі Мережі буквально засипали дівчину коментарями про те, як сильно Анна схожа на свою матір. «Як схожа на маму», «На цій фотці по особливому схожа на маму», «Як Маму схожі», «Ви неймовірно красива і так схожа на маму», – пишуть коментатори.

Цікаво, що недавно з’явилися чутки про те, що Анастасія Заворотнюк йде на поправку і навіть дала велике інтерв’ю в програмі Андрія Малахова. Чутки про те, що Малахов готує передачу з Заворотнюк, ходять давно. Артисти давно дружать і нібито саме Андрію зірка серіалу «Моя прекрасна няня» обіцяла дати те саме інтерв’ю, яке все довго чекали. Однак ця інформація поки не більше, ніж чутки. Правда це чи ні, буде відомо пізніше.

Більше про життя і хвороби Анастасії Заворотнюк дивіться у відео:

https://youtu.be/T2hkA9jI-bM

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею